fizy İstanbul Müzik Haftası konser takvimi belli oldu

fizy İstanbul Müzik Haftası konser takvimi belli oldu

Popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına alacak fizy İstanbul Müzik Haftası 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ilk kez Zorlu PSM’de!

A+A-

Popüler kültürün dünü, bugünü ve geleceğini mercek altına alacak fizy İstanbul Müzik Haftası; Atlantis Yapım, Zorlu Performans Sanatları Merkezi ve SM Production Group organizasyonuyla, fizy ana sponsorluğunda 18-23 Eylül 2018 tarihleri arasında ilk kez Zorlu PSM’de!

MFÖ, Athena, Bülent Ortaçgil, Teoman, Şebnem Ferah, Kenan Doğulu, Selda Bağcan,Nil Karaibrahimgil, mor ve ötesi ve Gripin gibi yerli sahnenin efsane müzisyenlerini aynı sahnede buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müziğin genç yıldızlarından Kalben, Edis, Sena Şener, Alper Erözer gibi isimleri de sahnesine ekleyerek müzikseverlere unutulmaz bir Türk Pop Festivali deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor.

Altı gün boyunca birbirinden farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak fizy İstanbul Müzik Haftası, efsane müzisyenler ve genç sanatçıların performanslarının yanında paneller, söyleşiler, imza günleriyle Türkiye’nin ilk popüler kültür festivali olma özelliğini taşıyor.

Popüler kültür, Türk pop müziği ve yabancı sanatçıları aynı çatı altında buluşturan fizy İstanbul Müzik Haftası, müzikseverlere benzersiz bir hafta yaşatmaya hazırlanıyor. Sıra dışı performansların yanında,popüler kültür ve müziğin usta isimlerinin katılımıyla sanatın farklı yönlerinin ele alınacağı paneller, söyleşiler ve imza günleri fizy İstanbul Müzik Haftası’nda katılımcılara altı gün boyunca dopdolu bir program sunacak.

Sanatçılar ve alanında öncü konuşmacılar müziğin tüm başlıklarını masaya yatırılacak!

18-21 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek heyecan verici fizy İstanbul Müzik Haftası’nda sanatçıların ve alanının öncü isimlerinin katılımıyla konsept paneller yapılacak. “Kent ve Müzik” başlığında Şehirde Caz, DJ’lik ve Elektronik Müzik, Türkiye’de Hip Hop Kültürü; “Teknoloji ve Müzik” başlığında 21. Yüzyılda Plak, Remiks Kültürü, Ölümsüz Müzik Klipleri; “Dünya ve Müzik” başlığında 90’lar, Müzikle Yaşayan Filmler, Klasik Müzik; “Endüstri ve Müzik” başlığında ise Marka-Celebrity İlişkisi, Jingle Değil Reklam Müziği ve Müzikte Sektör Bilinci gibi panellerle popüler kültür, müzik çerçevesinde mercek altına alınacak.

Her yaştan müziksevere hitap edecek yıldızlar ve genç sanatçıların performansları bu festivalde! 

fizy İstanbul Müzik Haftası kapsamında 21-23 Eylül arasında gerçekleşecek Türk Pop Festivali’yle Alper Erözer, Athena, Ayhan Sicimoğlu, Baran Bayraktar, Bülent Ortaçgil, Ece Seçkin, Edis, Emre Altuğ, Gökcan Sanlıman, Gripin, Kalben, Kenan Doğulu, MFÖ, mor ve ötesi, Nil Karaibrahimgil, Ömür Gedik, Şebnem Ferah, Sena Şener, Selda Bağcan, Simge Sağın, Teoman ve Tuna Kiremitçi sahne alacak. Yerli sahnenin en sevilen isimlerinin yanında Norveçli söz ve beste yazarı, indie folk/pop sanatçısı Erlend Øye & La Comitiva ve Peter Kruder ve Richard Dorfmeister’ın ortak projesi Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary müzikseverlerle buluşacak.

18 Eylül Salı

MFÖ- Turkcell Sahnesi

19 Eylül Çarşamba

ERLEND ØYE & LA COMITIVA- Turkcell Platinum Sahnesi

AYHAN SİCİMOĞLU- Studio

20 Eylül Perşembe

BÜLENT ORTAÇGİL- Turkcell Platinum Sahnesi

KALBEN - Studio

21 Eylül 2018 Cuma

Ömür Gedik - Turkcell Platinum Sahnesi

Tuna Kiremitçi - Turkcell Platinum Sahnesi

Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary, After Party: DJ Style-ist - Studio

Baran Bayraktar - Festival Zone / Açıkhava

Emre Altuğ - Festival Zone / Açıkhava

Selda Bağcan - Festival Zone/ Açıkhava

Athena - Festival Zone/ Açıkhava

22 Eylül 2018 Cumartesi

mor ve ötesi - Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta

Teoman - Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta

Kruder & Dorfmeister, 25 Years Anniversary, After Party: DJ Style-ist - Studio

Ece Seçkin - Festival Zone/ Açıkhava

Nil Karaibrahimgil - Festival Zone/ Açıkhava

Kenan Doğulu - Festival Zone/ Açıkhava

23 Eylül 2018 Pazar

Sena Şener - Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta

Gripin - Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta

Şebnem Ferah - Turkcell Sahnesi Sahne Üstü Ayakta

Alper Erözer - Festival Zone/ Açıkhava

Gökcan Sanlıman - Festival Zone/ Açıkhava

Simge Sağın - Festival Zone/ Açıkhava

Edis - Festival Zone/ Açıkhava

İlgili Haberler