Flappy Bird gibi bağımlılık yapacak bir oyun daha geliyor

Flappy Bird gibi bağımlılık yapacak bir oyun daha geliyor

Flappy Bird oyunu yapımcısından yeni bir oyun daha piyasaya sürülüyor. Flappy Bird başta olmak üzere en çok indirilen ve oynanan oyunlara imza Vietnamlı Dong Nguyen yeni oyununun duyurusunu yaptı.

A+A-

Flappy Bird oyunu yapımcısından yeni bir oyun daha piyasaya sürülüyor. Flappy Bird başta olmak üzere en çok indirilen ve oynanan oyunlara imza Vietnamlı Dong Nguyen yeni oyununun duyurusunu yaptı. Flappy Bird oyunu 2015 yılında piyasaya sürüldü. Sürüldüğü günden itibaren iPhone’lar başta olmak üzere mobil cihazlarda en çok yüklenen ve oyun olma özelliğini kazandı.

Swing Copters 2

Oyunun yapımcısı Flappy Bird oyununu insanların kafalarını dağıtmaları için geliştirdiklerini söylemişti. Oyunun bu denli beğenilmesi ve bağımlılık yapması kendilerini de şaşırttığını belirten yapımcı oynayanları bağımlı yapmak gibi bir amaçlarının olmadığı vurguladı. Oyunun yapımcısı geçen aylarda Swing Copters 2 adlı oyunu piyasaya sürdü.

Ninja Spinki Challenges

Flappy Bird'ün yapımcısı olan Vietnamlı Dong Nguyen, Ninja Spinki Challenges'ı adlı oyunu piyasaya sürdü. Yapımcının yeni oyunu Ninja Spinki Challenges, hem iSO’da hem de Android cihazlarda aynı anda ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyunun aynı Flappy Bird tarzı olduğu ve zorlayıcı bölümlerden oluştu belirtiliyor. Ninja Spinki Challenges'ının da oynayanlarda bağımlılık yapması bekleniyor.