İkisini de Sevdim

28 Nisan 2017 - 01:42
TAKİP ETTAKİP ET

İkisini de Sevdim

İkisini de Sevdim 1.Bölüm Özeti:

Aynı semtin çocukları olan Suna ve Hasan evlenmeye karar verirler; fakat Hasan sürekli olarak parasızlıktan yakınmaktadır. Demir Bey’in oğulları Murat Karacabey ve Ferhat Karacabey aile şirketini yönetmektedirler. Murat ve Demir Bey Ferhat’ın kirli işlere bulaşmasını engellemeye çalışsalar da Ferhat hiç kimseyi dinlemeden pis işlerin peşini bırakmamaktadır. Ferhat’ın bu hali ev içerisinde sürekli sorunlara yol açmaktadır. Hasan geçici olarak dayısının taksisinde idare etmeye çalışsa da bu durumdan oldukça sıkılmıştır.

Suna gazetede çalışmaktadır ve Ferhat Karacabey’in kirli işlerinin peşinden büyük bir haber yapmaya hazırlanmaktadır. Haber yapmaya çalıştığı Karacabey ailesi ise Suna için kolay lokma olmayacaktır. Hasan dayısının taksisiyle yola düşmüşken aniden beklenmeyen bir olayla karşılaşır ve sonrasında Suna’nın ve Hasan’ın hayatı Karacabey ailesi ile kesişir. Bunun sonucunda ise hayatlarının akışı değişecektir.

27 NİSAN PERŞEMBE - SAAT 20.00

Yapımcı: Erler Film – Türker İnanoğlu

Yönetmen: Cem Tabak

Senaryo: Muharrem Buhara – Özlem Atasoy

Oyuncular: Erhan Yazıcıoğlu, Amine Gülşe, Burak Serdar Şanal, Oktay Gürsoy, Hande Kaptan, Mehmet Mehmedof, Ecem Çalık, Dilek Güven, Ayşegül İşsever, Murat Göksu, Berrin Arısoy, Boran Bağcı, Sinem Ergin, Yunus Çakıroğlu, Günce Mutlu, Kürşat Kurnaz, Elif Erdal, Galip Erdal.