Otomobil
10 Mayıs 2018 - 22:34
Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 00:35

Rolls-Royce Cullinan

10 Mayıs 2018 - 22:34
Güncelleme: 29 Temmuz 2021 - 00:35

ROLLS-ROYCE ELMAS CULLİNAN’I ORTAYA ÇIKARDI

TAKİP ETTAKİP ET

Rolls-Royce üç yıl önce 4x4 için çalışmalara başladığını duyurmuştu. Dünya üzerindeki müşteriler "Rolls-Royce'dan" daha önce hiçbir SUV’da görülmemiş performansı ve lüksü bir arada sunmasını istediler. Rolls-Royce, karşılaşabilinecek tüm zorlukların üstesindengelebilecek beceriye sahip, kullanıcısını dünyanın diğer ucuna götürebilecek Cullinan’ıtasarladı.

Otomotiv her zaman hızlı ve dinamik bir iş olmuştur ve yeni konseptler büyük bir düzenle ortaya çıkar. Ancak bu yeni kavramların, isteklerinden ödün vermeyen müşteriler tarafından benimsenmesi için mükemmeleştirilmesi gerekir.

Cullinan, daha önce hiç görülmemiş bir Rolls-Royce'dur. Sir Henry Royce`un " Yaptığınız her işte mükemmellik için gayret edin. Var olanın en iyisini daha iyi hale getirin. Var olmadığı zaman ise onu yaratın." dediğinde ki düşüncesinin bugün hayata geçmiş hali Cullinan'dır.

Rolls-Royce CEO'su Muller-Ötvös "Müşterilerimize bir SUV`de bulamadıklarını sunduğumuzu biliyoruz. Hayatlarında sınır kabul etmeyen bu yeni öncülerin cesaretleri ve macera duyguları deneyimlerini belirliyor.