FOX tv yeni sezon için tanıtım filmi hazırladı

FOX tv yeni sezon için tanıtım filmi hazırladı

Yeni sezon lansman filmleriyle her sene dikkat çeken FOX, dizi oyuncularının ve ekran yüzlerinin yer aldığı yeni filmini yayınladı.

A+A-

Yeni sezon lansman filmleriyle her sene dikkat çeken FOX, dizi oyuncularının ve ekran yüzlerinin yer aldığı yeni filmini dün akşam yayınladı. Sabırsızlıkla beklenen filmin çekimleri, Covid-19 önlemleri dikkate alınarak 3 günde tamamlandı.

Yönetmenliğini Bertan Başaran’ın, görüntü yönetmenliğini Black Eyed Peas, Robbie Williams, Imagine Dragons gibi efsane isimlerle çalışmış Yon Thomas’ın, prodüksiyonunu İFP’nin (İstanbul Film Production), styling’ini Başak Dizer Tatlıtuğ ve Deniz Marşan’ın üstlendiği lansman filminin afiş fotoğraflarını da ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut çekti.

43 ekran yüzü ve oyuncunun bulunduğu tanıtım filmi içinbir kırmızı halı konsepti belirlendi. Dünyanın en hızlı kamera robotu Bolt ve Phantom kamera ile yüksek kare çekilen görüntüler, izleyiciler tarafından çok beğenildi.

Çekimin ilk günkü konukları “Öğretmen”,“Mucize Doktor” ve “Kimsesizler”dizilerinin oyuncuları, Çağla Şıkel ile Kadir Ezildi oldu.

“Öğretmen” dizisi oyuncuları İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğluyeni sezon heyecanlarını setede yansıtırkençekimler, reyting rekorları kıranFOX’un sevilen dizisi “Mucize Doktor”un oyuncularıTaner Ölmez, Sinem Ünsal, Onur Tuna, Hazal Türesan, Hakan Kurtaş, Seda Bakan ve Reha Özcanile devam etti. Taner Ölmez’in dizideki Ali Vefa karakterine büründüğü anlar, set ekibine keyifli dakikalar yaşattı. Ardından merakla beklenen “Kimsesizler” dizisinin oyuncuları Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldızsete giriş yaptı ve oyuncuların çocuk oyuncuyla olan samimiyetleri dikkat çekti. “Kimsesizler” ekibinden sonra “ÇağlaileYeniBirGün’’ programının güzel sunucusu Çağla Şıkelçekimlere katıldı. Güzel model hem göz kamaştırdı, hem depozitif tavırları ile sete enerji kattı. İlk günün son konuğu ise “Temizlik Benim İşim” programının sevilen sunucusu Kadir Ezildioldu ve geç saatlere rağmen esprileriyle seti kahkahaya boğmayı başardı.

İkinci günün ilk konuğu “Memet Özer ile Mutfakta” programının sunucusu, ekranların sevilen şefi  Memet Özer oldu. FOX’un yeni programı “Kamera Arkası”nın sunucusu Beyza Şekerci’nin de çekimleri tamamlandıktan sonra,“Baraj” dizisi oyuncuları Feyyaz Duman, Burak Yörük ve Biran Damla Yılmazsete geldi. Ekip, sette çektikleri pozları sosyal medyada paylaşarak takipçilerini sevindirdi.Pazar günlerinin renkli programlarından “Benden Söylemesi”nin sunucusu Mina Merve Yıldırım da çekimde yerini aldıktan sonra, sevilen dizi “Zümrüdüanka”nın oyuncularıAlp Navruz, Ceren Yılmaz, Hatice Aslan, Selim Bayraktar, İsmail Hacıoğlu ve Gökçe Eyüboğlu kameralar karşısına geçtiler, birbirinden güzel pozlar verdiler. Setin son konuğu ise “Zuhal Topal’la Sofrada”programının başarılı sunucusuZuhal Topal oldu.

Üçüncü gün set “Yaparsın Aşkım” yarışmasının sevilen sunucusu İlker Ayrık’ın neşeli halleri ile başladı. Ardından FOX’un yakında izleyiciyle buluşacak ‘’Kefaret” dizisinin başrol oyuncularıNurgül Yeşilçayve Mert Fıratda setin ilgi odağı oldu.Yeni sezonun merakla beklenen bir diğer dizisi “Yasak Elma’’nın başarılı oyuncuları Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan da birbirinden güzel pozlarıyla göz doldurdular. “Bay Yanlış” ikilisi Can Yaman ve Özge Gürelyoğun istek üzerine dizideki tango performanslarını sergilerken, setin bir sonraki konuğu “Dostumun Dünyası” programının sunucusu, profesyonel köpek eğitmeni Ali Yeşilırmak oldu. Ali Yeşilırmak’ın sete getirdiği sevimli köpekNorth herkes tarafından büyük ilgi gördü.Setin son konuğu ise FOX’un izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizisi ‘’Sen Çal Kapımı’’nın başrolleri Kerem Bürsin ve Hande Erçeloldu. İkilinin uyumlu tavırları ise, ekranlara adeta dizinin başarısını yansıttı.