FOXLIFE yepyeni yüzü ile izleyicilerinin karşısına çıktı

FOXLIFE yepyeni yüzü ile izleyicilerinin karşısına çıktı

Hollywood’un en iddialı, en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini ekrana getiren FOXLIFE, artık yepyeni yüzü ile izleyicileriyle.

A+A-

FOXLIFE yepyeni yüzü ve heyecan verici içerikleriyle izleyicilerinin karşısına çıktı. Kasım ayı itibariyle izleyicilere daha keyifli bir seyir deneyimi sunmak amacıyla hem görüntüsünü hem de içeriklerini tam anlamıyla baştan yaratan kanal, yeni dönemde de Hollywood’un en iddialı ve en prestijli yapımları ile ünlü yüzleri bir araya getirerek herkesi ekran başına kilitlemeye devam edecek.

Reality show’lar ve yarışma programlarının yerine yeni dizilerle içeriğini dönüştüren FOXLIFE’ta birbirinden keyifli yapımlar izleyicilerle buluşacak. Glee, American Horror Story, American Crime Story gibi başarılı ve bol ödüllü yapımların yaratıcısı Ryan Murphy’nin elinden çıkan Pose ve 911’in yanı sıra yeni medikal drama The Resident ve geçen senenin en iddialı yapımlarından Feud’un yeni sezonu ile de ses getirecek olan FOXLIFE, kanaldaki bu değişim sürecini daha modern, daha olgun, daha estetik bir yüze geçerek tamamladı.

Kate Mara, Evan Peters, Tatiana Maslany, James Van Der Beek gibi ünlü isimlerden oluşan kadrosuyla Pose, 1980’li yıllarda New York’taki farklı sınıfların yaşamlarını, sosyal ilişkilerini, toplumun tüketim ve lüks kültürüne evrilme sürecini konu alacak.

911, acil aramaları polis, ilk yardım, acil servis ve itfaiye ekiplerinin gözünden gösterirken Matt Czuchry’nin rol aldığı yeni dizilerden The Resident medikal drama severlerin gönlünü kazanacak.

Ünlü oyuncular Bette Davis ve Joan Crawford arasında yıllar boyunca devam eden çekişmeyi konu alan ve geçen yılın hakkında en çok konuşulan yapımlarından olan Feudise bu yıl Galler Prensi Charles ve Lady Diana’nın arasındaki ilişkiyi ekranlara taşımaya hazırlanıyor.

En prestijli yapımları ve Hollywood’un en ünlü yüzlerini Türk izleyicisi ile buluşturan FOXLIFE kanalı D-Smart, Tivibu, Kablo TV ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.