Fox'un Yeni Dizisi "Savaşçı" Pazar Günleri Ekrana Gelecek

Fox'un Yeni Dizisi "Savaşçı" Pazar Günleri Ekrana Gelecek

FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “Savaşçı”, 9 Nisan Pazar saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek!

A+A-

Yapımcılığını Limon Film/Hayri Aslan’ın,yönetmenliğiniVolkan Kocatürk ve Mirsad Herovic’in üstlendiği, senaryosunu ise Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı, FOX’un merakla beklenen yeni dizisi “Savaşçı”,9 Nisan Pazar günü saat 20.00’deyayında!

Devasa bir prodüksiyon, aralıksız bir çalışma ve olağanüstü özen...

Yaklaşık bir yıl süren hazırlık çalışmalarının ardından hayata geçirilen ve Özel Kuvvetler Komutanlığına, kamuoyunda bilinen adıyla “Bordo Bereliler”e mensup bir timin destansı hikayesini anlatan SAVAŞÇI, öyküsü, anlatımı ve yapım standartları ile Türk televizyonlarında bir ilk olacak!

Bir dönem Bordo Bereliler’in seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Kopuz Albay (Murat Serezli) ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un (Berk Oktay) hapisten çıkışlarıyla tekrar bir araya gelir ve göreve başlar. Artık, üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır. Aşklarını, özlemlerini, yaşadıkları türlü zorlukları omuzlarında taşıyan bu genç adamlar, kendilerini adadıkları vatan için her şeylerini fedaya hazırdırlar.

Çünkü onlar için “Söz konusu vatansa, gerisi teferruattır..!”

Oyuncu kadrosunda Berk Oktay, Yıldız Çağrı Atiksoy, Murat Serezli, Burç Kümbetlioğlu, Fırat Albayram, Uğur Biçer, Hakan Dinçkol, Bahadır Vatanoğlu, Alican Albayrak ve Doğan Bayraktar’ın yer aldığı dizi “Savaşçı”, 9 Nisan Pazar günü itibarıyla her Pazar saat 20.00’de FOX’ta!

İlgili Haberler