Galatasaray Hırvat teknik direktör ile sözleşme imzaladı

Galatasaray Hırvat teknik direktör ile sözleşme imzaladı

Galatasaray ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Hırvat direktör bundan sonra sarı kırmızılı futbolcuları çalıştıracak.

A+A-

Galatasaray Hırvat teknik direktör Igor Tudor ile 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı. Kardemir Karabükspor’u çalıştıran Tudor buradan ayrıldı. Galatasaray ile 1,5 yıllık sözleşme imzalayan Hırvat direktör bundan sonra sarı kırmızılı futbolcuları çalıştıracak.

1,5 yıllık sözleşme imzalandı

Hırvat teknik direktör Tudor, Türk Telekom Arena'da yapılan Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek'in de katıldığı tören ile 1,5 yıllık sözleşmeye imza attı.

Kendisine Başarılar Diliyorum

Tudor’a başarılar dileyen Dursun Özbek, "Yaptığımız araştırmalar sonucunda çalışmak istediğimiz bazı antrenörler söz konusuydu. Bunların içerisinde Sayın Igor Tudor ile devam etmeye karar verdik. Tudor dünden itibaren Galatasaray'ın resmi antrenörüdür. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum. Sayın Tudor'un önümüzdeki dönemlerde Galatasaray'a çok büyük hizmetler vereceği kanaatindeyim. Kendisine başarılar diliyorum." ifadelerini kullandığı açıklamada Tudor’un Galatasaray’a büyük hizmet edeceğini belirtti.

Amaç Galatasaray’ın başarılı olması

Igor Tudor ise konuşmasında Galatasaray'ın başarılı olması için çalışacağını söyleyerek "Hepimizin amacı Galatasaray'ı en iyi şekilde temsil etmek ve başarılı olmasını sağlamak. Bana bu büyük imkanı verdiği için başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Tek amacımız Galatasaray'ı başarılı kılmak." diyerek amacının Galatasaray’ın başarması olduğunun altını çizdi.

Jan Olde Riekerink

Hollandalı teknik direktör Jan Olde Riekerink ile de yollarını ayıran sarı kırmızılı ekip bundan sonra Igor Tudor ile çalışmaya devam edecek