Galaxy S8'in ön sipariş tarihi belli oldu

Galaxy S8'in ön sipariş tarihi belli oldu

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S8 için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler almaya başlayacak.

A+A-

Samsung'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S8 hakkında her geçen gün yeni sızıntı bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Tasarımı ve donanım özellikleri nerede ise tamamen belli olan S8'in, şimdi de ön sipariş tarihi ortaya çıktı.

29 Mart tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak olan Galaxy S8, tüm dünyaya tanıtılacak. Bildiğiniz gibi teknoloji devi tanıttığı cihazlar, oldukça yüksek ön sipariş alıyor. Zira 2016 Yılında tanıttığı Note 7'nin ön siparişleri yetişememişti. Fakat Note 7 faciası ile birlikte ciddi tecrübe edinen firma, bu seneki amiral gemisini piyasaya sürmeden önce ciddi hazırlık yapıyor. Şöyle ki Samsung, ilk parti için 10 milyon gibi rekor bir sayıda üretim gerçekleştirecek bu sayede stok problemi yaşamayacak.

Yeni amiral gemisinde hiçbir sıkıntı yaşamak istemeyen Samsung, hazırlıklarını tamamlamış olsa ki ön sipariş tarihini belirlemiş. Samsung'un yeni Galaxy S8 ikilisi için 10 Nisan tarihinde, yani Unpacked etkinliğinden 12 gün sonra ön siparişler alınmaya başlayacak.

Fakat ön sipariş veren kullanıcılar telefonlarına ne zaman kavuşacağı hakkında henüz bir bilgi yer almıyor. Ülkemize Exynos 8895 işlemci ile gelmesi beklenen cihaz, ülkemizdeki vergileri de hesaba kattığımızda yaklaşık 4000 TL gibi bir fiyat etiketi ile satışa sunulması ön görülüyor.