Gaziantep Türkiye Teknoloji Buluşmalarına ev sahipliği yapacak

Gaziantep Türkiye Teknoloji Buluşmalarına ev sahipliği yapacak

E-ticaret sektöründen güçlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, ilham veren başarı hikayeleri paylaşılacak.

A+A-

Turkcell ana sponsorluğunda Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) işbirliğinde EticaretSEM tarafından organize edilen “Türkiye Teknoloji Buluşmaları”, 25 Mayıs 2017 Perşembe günü Gaziantep Teymur Continental Otel’de gerçekleştirilecek. E-ticaret Sistemleri Ticimax Kurucusu Cenk Çiğdemli'nin sponsor ve konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, katılımcılara işlerini nasıl internete taşıyabilecekleri, doğru e-ticaret yapmanın yolları ve dijital dünyadaki fırsatları yakalamak gibi onlarca konuda bilgi paylaşımı yapılacak. E-ticaret sektöründen güçlü isimlerin konuşmacı olarak katılacağı etkinlikte, ilham veren başarı hikayeleri paylaşılacak.

Gün geçtikçe sahnesi ve destekçileri genişleyen ve iş dünyasının teknolojik gereksinimlerini masaya yatıran, gündem yaratan teknolojik girişimciliğin farkındalığını yaratan, KOBİ'ler ve girişimcilerin yoğun ilgisini çeken buluşmalar Gaziantep Sanayi Odası ve Gaziantep Ticaret Odası ev sahipliğinde gerçekleşecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, teknolojinin ve internet tabanlı iş modellerinin öne çıktığı sunumlarla, girişimcilik, e-ticaret ve iletişim teknolojilerindeki yenilikler masaya yatırılacak.

Son zamanların en yoğun ve ilgi çekici konferans zincirinin konuşmacıları arasında ise sektörün en önemli isimleri yer alıyor. SefaMerve.com CEO’su Mehmet Metin Okur, Turkcell Direktörü Serdar Tarhan, Ticimax CEO’su Cenk Çiğdemli, FIT CEO’su Koray Gültekin Bahar, Hepsiburada Satış Geliştirme Müdürü Ziya Kızıltan, Ayen Software CEO’su Enis Arslanoğlu, Dijital Dönüşüm Uzmanı Murat Erdör gibi sektöre yön veren duayenler bilgi ve tecrübelerini paylaşacaklar. Sosyal medyanın Asi Kraliçesi olarak bilinen Çiğdem Özkan’ın sunumu yine en ilgi çekici içeriklerden biri olacak. Toplamda 22 konuşmacının yer alacağı bu özel günü kaçırmayın.

25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 12:00 Gaziantep Teymur Continental Otel’de gerçekleşecek olan etkinlik, Ünlü TV Sunucusu Zeynep TANDOĞAN’ın moderasyonunda gerçekleştirilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler