Gerçek Kahraman

Ünlü Youtuber Enes Batur'un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Aslanalp'le paylaştığı komedi ve aksiyon dolu "Gerçek Kahraman" filminin ilk 8 dakikası Youtube'dan yayınlandı. Gerçek Kahraman'ın bu büyük sürprizi Türkiye'de bir ilke imza att

Yapımcılığını ILS Vision'un, senaryosunu Murat Özsoy ve Büşra Karahan'ın kaleme aldığı, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta'nın üstlendiği, ünlü Youtuber Enes Batur'un başrolleri Ömer Başdoğan, Altan Erkekli ve Damla Aslanalp'le paylaştığı komedi ve aksiyon dolu  "Gerçek Kahraman" filminin ilk 8 dakikası Youtube'dan yayınlandı. Gerçek Kahraman'ın bu büyük sürprizi Türkiye'de bir ilke imza attı.

İlk filmi "Gerçek mi Hayal mi?" ile gişede hasılat rekorları kıran Enes Batur, yeni filmi "Gerçek Kahraman"la ilklere imza atmaya devam ediyor. Youtube sayfasında 10 milyon, instgram'da ise 4 milyona yakın takipçisiyle kitlelerin beğenisini toplayan Enes Batur, vizyonda olan "Gerçek Kahraman"la övgü topluyor. Filmin ilk fragman yayınıyla 24 saatte 2 milyon seyirciye ulaşan, vizyona girdiği ilk hafta sonunda 84.513, bir haftada ise 196 bin seyirci sayısıyla gişede ilk sıraya yerleşti.

Gerçek Kahraman; Enes Batur ve arkadaşlarının gençleri zehirlemeye çalışan iş adamına karşı aksiyonu oldukça yüksek bir maceraya atılmalarını konu alıyor.

07 Haziran 2019 Cuma 23:32
Benzer Videolar