Goncagül Sunar: Albüm çıkarabilirim

Goncagül Sunar: Albüm çıkarabilirim

Dijital platformda şarkılarını yayınlayacağını söyleyen oyuncu Goncagül Sunar, ileride albüm çıkarabileceğinin de müjdesini verdi.

A+A-

Öykü Özdoğan’ın hazırlayıp sunduğu “20 DAKİKA”, oyuncu Goncagül Sunar’ı konuk etti. Sunar, NTV Radyo dinleyicilerine oyunculuk hayatından, müzik serüveninden ve projelerinden bahsetti.

“Bazen Canan Cansev diye birinin yaşamış olduğunu düşünüyorum”

Mahallenin Muhtarları, Asmalı Konak, Çemberimde Gül Oya gibi pek çok dizide izleme fırsatı bulduğumuz oyuncu, “Çemberimde Gül Oya”da canlandırdığı “Canan Cansev” karakterinin onda özel bir yeri olduğunu anlatarak sohbete başladı. Sunar, “Çağan Irmak bir insan için daha güzel bir rol yazamazdı. Ben de o karakteri ete kemiğe iyi büründürdüğüme inanıyorum. Bazen Canan Cansev diye birinin yaşamış olduğunu düşünüyorum” dedi.

“Çağan Irmak kameradan ruhunuzun içine bakıyor”

Çağan Irmak’ın “Dostlarım” dediği oyunculardan biri olan Sunar, ünlü yönetmen için “Çağan Irmak’la çalışmak çok farklı. Onunla çalıştığınızda kendinizi oyuncu olarak güvende hissediyorsunuz, yolunuzu çabuk bulmanızı sağlıyor. Sanki kameradan sizin ruhunuzun içine baktığını hissediyorsunuz. Görmek istediği şeyi çok iyi anlatıyor ve sizden de karşılığında bunu alıyor. Onunla uzun süredir çalışamıyorum, ama çok özledim. Keşke gene bir arada olsak ve çalışsak. Ama biz birbirimizi zaten kolay kolay bırakmayız ve unutmayız” sözleriyle anlattı.

“Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle şarkı söylemeyi çok sevdim”

“Çemberimde Gül Oya’ dizisi sayesinde şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve müziğin ona bir kapı açtığını belirten Sunar, “Çağan Irmak Filmlerinden Şarkılar” konserinde sahneye çıktığını ve çok mutlu olduğunu anlattı.

“İleride albüm çıkarabilirim”

Aslında 2002’de kendisine aldığı gitarla müzik serüveninin başladığını anlatanoyuncu, “Asmalı Konak çekimleri sırasında besteler yapıyordum, şarkılar söylüyordum. Sonra kendimi geliştirdim ve 2004’te ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisiyle birlikte albüm yapma isteği uyandı” dedi. Dijital platformda şarkılarını yayınlayacağını söyleyen oyuncu, ileride albüm çıkarabileceğinin de müjdesini verdi.

“Nereye Gitti Bütün Çiçekler’ mülteci kadınların hikayesini anlatıyor”

Tuğrul Tülek’in yönetmenliğini üstlendiği “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” oyunuyla tiyatroseverlerle buluşan Sunar, “Bu oyun mülteci kadınların hikayesini anlatıyor.Müzikli, tatlı, biraz hüzünlendiren ve hayat gibi doğal akan bir oyun oynuyoruz. Kadro yedi şahanekadından oluşuyor. Şenay Gürler, Gözde Kansu, Hale Akınlı, Feri Baycu Güler, Ece Yüksel, Melisa Doğu var. Oyunda gitar eşliğindeüç solo şarkı söylüyorum” dedi.

Goncagül Sunar, “Nereye Gitti Bütün Çiçekler” ile 12 Haziran’da Oyun Atölyesi’nde, 13 Haziran’da Das Das Sahne’de, Temmuz’da ise Enka Sahnesi’nde olacaklarını tiyatroseverlere duyurdu.