Görkem Sengel - Kırık

GÖRKEM SENGEL, geçtiğimiz yıl yayınladığı "MATEM" şarkısı sonrası, yine sözü ve müziği kendisine ait olan "Kırık" adlı single'ını DMC etiketli ile dijital müzik platformlarında yayınlandı.

Müzik hayatına 7 yaşından beri yaşamakta olduğu Almanya'nın Hamburg şehrinde yaptığı sahne çalışmalarıyla başlayan GÖRKEM SENGEL, geçtiğimiz yıl yayınladığı "MATEM" şarkısı sonrası, yine sözü ve müziği kendisine ait olan "Kırık" adlı single'ını DMC etiketli ile dijital müzik platformlarında yayınlandı.

İzmir Selçuk'ta Can Fakıoğlu yönetmenliğinde çekilen video klibin, fotoğraflarında Emre Ünal imzası bulunuyor. Klip romantik havası ve Selçuk'un doğal güzelliklerinin gözler önüne serildiği görüntüleri ile yazlık kısa film tadında izleyicinin aklında yer ediyor. Oyunculuk performansı ile göz dolduran genç sanatçı ilerleyen zamanlarda yapacağı çalismalarla yıldızının ne kadar parlayacağının sinyalini vermeye başladı.

Görkem Sengel'in sekiz yıl önce yazdığı şarkı; kırık bir kalpten ve sonrasında yaşanan hayal kırıklığından bahsediyor.

Kayıtları Hamburg'da gerçekleşen, her şeyin canlı olarak kaydedildiği, akustik yapıya sahip "Kırık" şarkısının aranjörlüğünü Sebastian Grimm ve Orhun Sevindik üstlendi.

05 Eylül 2017 Salı 21:50
Benzer Videolar