Görüntülendikten sonra silinen fotoğraf özelliği Viber'e geliyor

Görüntülendikten sonra silinen fotoğraf özelliği Viber'e geliyor

Viber’de diğer mesajlaşma uygulamaları gibi görüntülendikten sonra kendiliğinden otomatik olarak silinen fotoğraf özelliğini uygulama güncellemesine ekledi.

A+A-

Görüntülendikten sonra silinen fotoğraf özelliği Viber’e de geliyor. Viber’de diğer mesajlaşma uygulamaları gibi görüntülendikten sonra kendiliğinden otomatik olarak silinen fotoğraf özelliğini uygulama güncellemesine ekledi. Bu özelliğin uygulamanın yeni versiyonu ile devreye girmesi ile görüntülenen fotoğraf ve videolar görüntülendiğinde yada seyredildiğinde uygulama tarafından otomatik olarak silinecek.

260 MİLYON AKTİF KULLANISI VAR

Ülkemizde çok yaygın olarak kullanılmayan Viber uygulaması dünya genelinde yaygın olarak kullanılan mesajlaşma ve konuşa programlarından birisi. Dünya genelinde 800 milyon kulacısı bulunan uygulamayı aktif olarak kullanan kullanıcı sayısının ise 260 milyon olduğu belirtiliyor.

ANDROİD VE İOS’DA KULLANILIYOR

Uygulaman hem Android platformlarında hem de iOS platformlarında kullanılabiliniyor. Yeni gelen özellik ile belirlenen süre için fotoğraf ekranda kalıyor. Görüntülendikten sonra otomatik olarak silinmesi sağlanıyor. Ekranda kalma süresini kullanıcı kendisi belirleyecek.

BU ÖZELLİĞİ İLK DEFA SNAPCHAT KULLANMIŞTI

Bu özelliği ilk defa SnapChat kullanmıştı. Viber’in ardından kullanıcıların geri dönüşlerine göre Whatsapp ve KakaoTalk gibi diğer mesajlaşma programlarının da buna benzer özellikler getirmesi ihtimal dahilinde durmaktadır.