Güneydoğu Bahadır Tatlıöz'ü Bağrına Bastı

Güneydoğu Bahadır Tatlıöz'ü Bağrına Bastı

Türkiye'yi dolaşan başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, turne kapsamında Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin iki güzide ili Şanlıurfa ve Gaziantep'te sahneye çıktı.

A+A-

Koşanadam Organizasyon ile Türkiye'yi dolaşan başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, turne kapsamında Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin iki güzide ili Şanlıurfa ve Gaziantep'te sahneye çıktı.

Konser öncelerinde küçük şehir turları yapmayı ihmal etmeyen Tatlıöz, bu anlarda hayranları ile bol bol fotoğraf çektirdi. Gaziantep konseri öncesinde hayranları tarafından kendisi için yapılan özel baklavayı gören Bahadır Tatlıöz ''Açıkçası bu kadar tatlı bir sürprizi ben bile beklemiyordum. Gittiğim her yerde sevgiyle karşılanmak beni çok mutlu ediyor.'' diyerek espri yaptı.

FANATİK BİR AŞIK VEYSEL HAYRANIYIM

Öte yandan Şanlıurfa konseri öncesinde özel bir okulda konferans veren Bahadır Tatlıöz, öğrencilerin sorularına da samimi cevaplar verdi.'' Hayranı olduğunuz bir sanatçı var mı?'' sorusuna ''Fanatik bir Aşık Veysel hayranıyım'' yanıtını veren genç müzisyen küçük bir hayranının ''Bizler için bir çocuk şarkısı da söyler misiniz?'' isteğini de geri çevirmeyerek ''Mini mini bir kuş doğmuştu'' şarkısını seslendirdi. Son olarak öğrencilerle hatıra selfiesi de yapan Tatlıöz genç hayranlarının Takvim şarkısını hep bir ağızdan söylemeleri ile birlikte duygu dolu anlarda yaşadı.

Gaziantep ve Şanlıurfa'da verdiği her iki konser öncesinde gribal enfeksiyon dolayısıyla serum takviyesi alan Bahadır Tatlıöz, buna rağmen sahne performansı ve enerjisi ile yüzlerce hayranına unutamayacakları anlar yaşattı.

Önceki ve Sonraki Haberler