Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova'da

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova'da

Bu hafta yayınlanacak 79’uncu bölümle birlikte izleyicinin karşısına çıkacak olan Ümit, hem güzelliği hem de gizemli tavrıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek.

A+A-

Yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna dahil olan Hande Soral’ın hayat verdiği Ümit karakteriyle dahil olmuştu.

Bu hafta yayınlanacak 79’uncu bölümle birlikte izleyicinin karşısına çıkacak olan Ümit, hem güzelliği hem de gizemli tavrıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek.

Ümit, tam Çukurova’ya ayak basarken, yolda Demir ile karşılaşıyor.

Ümit kim?

Çukurova’ya neden geliyor?

Yıllar önce tren garında Demir ile Züleyha’yı karşılaştıran ve Çukurova’da pek çok hayatı değiştiren kader şimdi yeni bir sayfa mı açıyor?

Kimsenin tanımadığı Ümit Kahraman, hangi sırlarla Çukurova’ya geliyor? 

Güçlü hikayesi ve beğeni ile izlenen sahneleriyle üç sezondur gündemden düşmeyen Bir Zamanlar Çukurova, bu soruların cevapları ile perşembe akşamı saat 20.00’de atv’de!

79.Bölüm Özeti: 
Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu! 

Tam da Çukurova’ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı!

Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz’ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova’da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı! 

ZÜLEYHA’NIN GÖZYAŞLARINA YÜREK DAYANMADI! 
Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz’ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha’yı ayakta tutmaya çalışıp,  Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz’la helalleşmiştir.

ÇUKUROVA, İSTANBULLU YILMAZ’A VEDA EDİYOR!
Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz’ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar! 

Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur.

Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler.

Yılmaz’ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana’da bambaşka şeyler de olacaktır. 

Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar. 

Bu arada, Adana’ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır. 

Bir Zamanlar Çukurova 3. sezonuyla her Perşembe 20.00’de atv’de.

İlgili Haberler