Hayat Bazen Tatlıdır ekranlara veda ediyor

Hayat Bazen Tatlıdır ekranlara veda ediyor

Star TV'nin dizisi Hayat Bazen Tatlıdır ekranlara veda ediyor.

A+A-

Başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan'nın paylaştığı, Star TV'nin sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır, final kararı aldı.

Önümüzdeki hafta ekranlara veda edecek olan dizinin oyuncu kadrosunda Birce Akalay, Ufuk Özkan, Kanbolat Görkem Arslan, Anıl Tetik, Simay Barlas, Deniz Can Aktaş, Sevda Erginci, Gamze Topuz gibi isimler bulunuyordu.Süreç Film / Ali Gündoğdu imzalı, Birce Akalay, Kanbolat Görkem Arslan ve Ufuk Özkan’ın başrolleri paylaştığı Hayat Bazen Tatlıdır’ın senaristliğini Gani Müjde yaparken, yönetmen koltuğuna Hamdi Alkan oturuyordu.

Pazar akşamaları ekrana gelen dizide güzel oyuncu Birce Akalay, doğru bildiklerini savunan, idealist bir öğretmeni canlandırıyordu.

Hayat Bazen Tatlıdır Konusu:

Hayat Öğretmen, özel bir Lisede Edebiyat öğretmenliği yapmakta, kız kardeşi Gözde ise aynı okulda öğrenim görmektedir. 

Zengin ailelerin çocuklarının eğitim aldığı bu okulda eski bir mafya babası olan Cerrah’ın kardeşi Koray’ın, Gözde’ye olan takıntılı aşkı sonucu Hayat’ın işine son verilir. 

Hayat, kız kardeşini Koray’dan uzaklaştırmak için İstanbul’un diğer yakasındaki Gedikpaşa Anadolu Lisesi ile anlaşır. 

Müdür Şerif Bey’in meslek etiğine uymayan hareketleri ve öğrencilerin haylazlıklarıyla baş edip yeni yerleştiği evinin çatlak ev sahiplerine rağmen huzur bulmaya çalışan Hayat ve kardeşi için zor bir hayat başlayacaktır artık. 

Hayat Bazen Tatlıdır

Hayat Bazen Tatlıdır

Hayat Bazen Tatlıdır

Birce Akalay

Birce Akalay

Birce Akalay Fotoğrafları

Ufuk Özkan

Ufuk Özkan

Ufuk Özkan Resimleri