Hayko Cepkin’den akustik söyleşi

Hayko Cepkin’den akustik söyleşi

Hayko Cepkin, 5 Nisan 2017, Çarşamba akşamı akustik bir konserle İş Sanat sahnesine konuk oluyor.

A+A-

Özgün yorumu, konsept albümleri ve etkileyici sahne performansıyla Türk rock sahnesinin en sevilen isimlerinden biri olan Hayko Cepkin, 5 Nisan 2017, Çarşamba akşamı akustik bir konserle İş Sanat sahnesine konuk oluyor.

İş Sanat sahnesinde gerçekleştirilecek bu özel gecede, izleyicisine bambaşka bir performans sunmaya hazırlanan Hayko Cepkin, ‘Beni Büyüten Şarkılar Vol.1’deki şarkılarının akustik düzenlemelerinin yanı sıra akustik cover’lara da yer verecek ayrıca kendi müzik serüvenini anlatacak.

HAYKO CEPKİN’DEN AKUSTİK SÖYLEŞİ - 5 NİSAN 2017, ÇARŞAMBA SAAT: 20.30

İŞ SANAT’TA BU HAFTA

Amerikan caz klasiklerinin önde gelen yorumcularından Michael Feinstein, trombonun usta ismi Aycan Teztel ve İstanbul Superband, tamamını Frank Sinatra şarkılarına ayırdıkları bir repertuvarla İş Sanat sahnesinde bir araya gelecek. İki kez Emmy, beş kez Grammy ödüllerine aday gösterilen ve "Amerikan standartlarının büyükelçisi" olarak anılan Michael Feinstein’ın "Caz müzik milli takımı" olarak adlandırılan İstanbul Superband ve kurucusu Aycan Teztel ile 3 Nisan 2017, Pazartesi akşamı vereceği bu muhteşem konseri sakın kaçırmayın.

GİDON KREMER VE KREMERATA BALTICA’DAN ÇİFTE KUTLAMA

Günümüzün en etkileyici ve özgün sanatçılarından Grammy ödüllü keman virtüözü Gidon Kremer’in bundan tam 20 yıl önce kendisine ve müzik dünyasına 50. yaş armağanı olarak kurduğu Kremerata Baltica, geleceğin yıldızlarını tanıttığı dünya turnesi kapsamında bir kez daha İstanbullu hayranları ile buluşacak. Aynı zamanda 70. yaşını kutlayan Letonyalı efsane sanatçı, topluluğu ile birlikte, sıra dışı yeteneğiyle klasik müzik dünyasında yıldızı hızla yükselen keman sanatçısı Clara-Jumi Kang ile aynı sahneyi paylaşacak. 50’den fazla ülkede verdiği 1500’den fazla konserle uluslararası bir markaya dönüşen Kremerata Baltica’nın Gidon Kremer yönetiminde, kemanın dahi çocuklarından Clara Jumi Kang’a eşlik edeceği konser 7 Nisan 2017, Cuma akşamı İş Sanat’ta kulaklarınızın pasını silecek.