Hemen Döneriz Filmi Vizyona Giriyor

Hemen Döneriz Filmi Vizyona Giriyor

Hemen Döneriz filminin başlangıç hikayesi Barcelona’da geçiyor. İstanbul, Enez ve Keşan çekimleri tamamlanan filmin Barcelona çekimleri 13 Eylül’de başlayacak ve 29 Kasım’da vizyoan girecek

A+A-

Yapımcılığını Gökhan Mumcu’nun, yönetmenliğini Haydar Işık’ ın yaptığı “HEMEN DÖNERİZ” filminin afişi görücüye çıktı. VegaFilm Production, Bekir Aydınoğlu ve 11K Film’in ortak yapım projesi olan filmin başrollerini Kadir Polatcı, Buse İskenderoğlu, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Ayhan Taş ve Gökhan Mumcu paylaştı. Beklentileri farklı olan dört arkadaşın başından geçen tesadüfi olayların trajikomik bir hal almasının anlatıldığı filmde, hayatta bazen şansı fazla zorlamamak gerektiği esprili bir dille izleyiciye aktarılıyor.

Filmin güçlü oyuncu kadrosunda Esin Civangil, Kıvanç Baran Arslan, Enver Akbaş, Fulya Şirin, Halil İbrahim Ceyhan, Ayberk Yılmaz, Hüseyin Elmalıpınar,Ahmet Dursun, Seda Alpat, Yavuz Ketenci, Muzaffer Saygın Üngör, Umur Yiğit Vanlı, Orhan Öztokat, İbrahim Aratman,Mustafa Ayhan, Fatma Demir, Pekcan Türkeş, Caner Ural, Enver Öztürk ve Açelya Elmas bulunuyor.

Hemen Döneriz Filmi 29 Kasım’da Vizyonda

Hemen Döneriz filminin başlangıç hikayesi Barcelona’da geçmektedir. İstanbul, Enez ve Keşan çekimleri tamamlanan filmin Barcelona çekimleri 13 Eylül’de başlayacaktır. 
29 Kasım 2019 da Sinemalarda.