Hidden Dragon Legend PlayStation'a Geliyor

Hidden Dragon Legend PlayStation'a Geliyor

Oasis Games’in içinde RYO öğeleri barındıran 2.5D aksiyon platform oyunun ağustos ayı içinde PlayStation® 4’e çıkacak.

A+A-

Yayınladığı oyunlarla ülkemizde de büyük bir takipçi kitlesi olan Çin’in önde gelen yayıncılarından Oasis Games, 2.5D aksiyon platform oyunu HIDDEN DRAGON LEGEND’ın ağustos ayında PlayStation® 4’e çıkacağını duyurdu.

Hızlı ve aksiyon dolu oynanışıyla dikkat çeken HIDDEN DRAGON LEGEND, oyuncuları antik Çin’de birçok farklı düşmanla karşı karşıya getirecek. Oyunun çok yönlü oynanışı oyuncuları karşılarına çıkan engelleri ve düşmanları geçmek için oradan oraya zıplayıp tutunacak bir yer ararken, bu esnada önlerine çıkan düşmanları peş peşe kombolarla alt etmenin heyecanını yaşatacak. Aksiyonuyla oyuncuların parmaklarını çalıştıran oyun, sahip olduğu bulmacalarla da düşündürecek.

RYO oyunlarda görmeye alıştığımız derin bir yetenek ağacına sahip olan oyun, oyuncuların karakterlerini geliştirmelerine de imkân verecek. Bu yetenek ağacını kullanarak kendi oyun tarzlarına uygun karakteri yaratan oyuncuların güçlü düşmanları, heybetli “boss”ları ve Metroidvania tarzı bulmacaları çözmek için dövüş ve bulmaca çözme yeteneklerini sonuna kadar kullanmaları gerekecek.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyunda, rakip gruplar Dragon Cauldron adında, kullanana çok büyük güçler veren fakat bunun karşılığında kişinin akıl sağlığını ve mantık becerisini yok eden bir eşyayı ele geçirmek için mücadele ediyor. Kötücül bir grup tarafından bu eşya ile etki altına alındığını öğrenen oyundaki kahramanımız, yaşadıklarının intikamını almak için destansı bir yolculuğa başlıyor.

Mega Fun Games tarafından geliştirilen ve Oasis Games tarafından PS4™ için yayınlanacak olan HIDDEN DRAGON LEGEND ağustos ayı içerisinde 19.99 dolarlık fiyat etiketiyle PlayStation®Store’da yer alacak.

Henüz ESRB reytingine sahip olmayan oyun hakkında en güncel bilgileri almak için Oasis Games’in www.oasgames.com adresindeki resmi sitesini ziyaret edebilir, Oasis Games’iFacebook, Twitter veya Instagram üzerinden takip edebilirsiniz.

Temel Özellikler:

Aksiyon dolu oynanış – Antik Çin’de geçen 2.5D hack and slash platform oyunu

Sonsuz kombolar – Düşmanlarınızı çeşitli saldırılar, etkileyici kombolar ve özel yeteneklerinize alt edin

Etkileyici dövüş mekanikleri – Dalgalar halinde üzerinize gelen düşmanları ışık hızındaki ölümcül saldırılarınızı kullanarak veya mükemmel bir zamanlamayla karşı saldırılarla uzun kombo dizileriyle öldürün

Akrobatik beceriler – Antik Çin ve paranormal evren temalı haritalarda engelleri aşmak, düşmanlardan kaçmak ve görevinizi tamamlamak için zıplayın, yüzün, etrafa tutunun

Zoru sevenler için – Bulmacalar ve yenmek için tüm yeteneklerinizi kullanmanız gereken “boss”lar oyundan aldığınız zevki katlayacak

Derinlik – Geniş yetenek ağacını keşfederek, “Soul Stones” ile açabileceğiniz neredeyse sınırsız komboları, daha güçlü silahları ve özel hareketleri keşfedin

Katıksız eğlence – Derin ve yenilikçi bir oyun deneyimi sunan yaklaşık 10 saatlik oynanış süresi

Önceki ve Sonraki Haberler