Huawei Watch 2 tüm hareketlerinizi yörüngesel olarak kayıt altına alıyor

Huawei Watch 2 tüm hareketlerinizi yörüngesel olarak kayıt altına alıyor

Huawei Watch 2’nin üstün GPS fonksiyonu sayesinde tüm hareketlerinizi yörüngesel olarak kayıt altına alıyor.

A+A-

Huawei watch 2, 45mm'lik çapında kadranı, iki bölmeli ergonomik tasarımı ile her koşulda rahatlıkla kullanılabilir. Huawei watch 2'nin bileziği seramik teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup, her seramik bilezik 23 farklı işlemden geçerek 288 saat boyunca sertleştirme işlemine tabi tutulup aşınmaya karşı yüksek dirençli hale getirildi.

Huawei Watch 2'nin arama arayüzü özelleştirilebilme özelliğine sahip olup size uygun tasarımı seçmenize olanak sağlıyor. Buna ek olarak saatin kayışını da istediğinizde değiştirebilir ve farklı ortamlarda günlük kullanımınıza uygun hale getirebilirsiniz.

Huawei Watch 2’nin üstün GPS fonksiyonu sayesinde tüm hareketlerinizi yörüngesel olarak kayıt altına alıyor. Entegre NFC ödeme teknolojisi sayesinde size temassız kredi kartı ödemesi deneyimi sunuyor. Huawei Watch 2 uzun pil ömrü ile normal kullanım koşullarında 48 saat kesintisiz kullanım olanağı sunuyor. Huawei Watch 2’de bulunan ‘watch mode’u ile güç tasarrufu sağlıyor ve bu modda saati 21 gün boyunca kullanabilme özelliğine sahip.

Huawei Watch 2, vücut ölçümlerinizin takibinde sensörlere bağlı olarak çalışıyor. Böylece gün içinde yaptığınız egzersizlere, ne kadar seyahat ettiğinize ilişkin veri ve bilgi takibini yaparak daha pozitif ve sağlıklı bir yaşam tarzına sahip olmanızı destekleyecek bilgi akışını sağlıyor. Bunun yanı sıra Huawei Watch 2’de bulunan fitness destek işlevi sayesinde kullanıcılarına en bilimsel ve en uygun dinamik spor rehberliği sağlıyor.

İlgili Haberler