İclal Aydın şiirler ve öyküler ile seyirciyi müzikli bir yolculuğa çıkaracak

İclal Aydın şiirler ve öyküler ile seyirciyi müzikli bir yolculuğa çıkaracak

İclal Aydın'ın "Unutursun" isimli şiir/şarkı albümünden yola çıkarak hazırlanan müzikli sahne gösterisi "Bizim Hikayemiz" 7 Ekim Cumartesi Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyici ile buluşacak.

A+A-

İclal Aydın'ın 2017'de yayımladığı romanıyla aynı adı taşıyan "Unutursun" isimli şiir/şarkı albümünden yola çıkarak hazırlanan müzikli sahne gösterisi "Bizim Hikayemiz" 7 Ekim Cumartesi Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde izleyici ile buluşacak.

Tek kişilik gösterisi ile daha önce Türkiye’nin birçok ilinde performans sergileyen İclal Aydın'a, bu kez müzik eşlik ediyor. "Bizim Hikayemiz" ile hayatın acılarını sevince dönüştüren şarkılar, şiirler ve öyküler ile seyirciyi müzikli bir yolculuğa çıkaracak.

“Herkes kendi hikayesini biricik zannediyor yola çıktığında. Sonra bir görüyor ki aslında bütün hayatlar birbirine çıkıyor... İşte bu yüzden bu gösterinin adı "Bizim Hikayemiz" “diyen İclal Aydın, 1970’lerden bugüne Türkiye'nin sokakta oynayarak büyüyen, dünyayı kocaman zanneden, melodrama ve ağlarken gülüvermeye meyilli çocukların hikayesini anlatacak.

DokuzSekiz Müzik ve Gişe Organizasyon iş birliğiyle izleyicilerle buluşacak gösteride, İclal Aydın'a genç müzisyenler Doğu Ekin, Üner Demir ve Tinay Arzu unutulmayan şarkılarla eşlik edecek.

Gecenin biletleri biletix.com‘dan ve etkinlik günü Trump Kültür ve Gösteri Merkezi gişesinden temin edilebilecek.

Tarih: 07 Ekim 2017 Cumartesi

Saat: 20.30

Yer: Trump Kültür ve Gösteri Merkezi, İstanbu

Önceki ve Sonraki Haberler