Institut français Türkiye Ayşe Sicimoğlu’nu ağırlayacak

Institut français Türkiye Ayşe Sicimoğlu’nu ağırlayacak

Institut français Türkiye “Le Direct de l'Institut français” adındaki sanal programıyla izleyicilerini sanat, spor ve kültürle buluşturmaya devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu opera sanatçısı Ayşe Sicimoğlu olacak.

A+A-

Institut français Türkiye “Le Direct de l'Institut français” adındaki sanal programıyla izleyicilerini sanat, spor ve kültürle buluşturmaya devam ediyor. Programın bu haftaki konuğu opera sanatçısı Ayşe Sicimoğlu olacak.

Instagram üzerinden (@institutfrancaisdeturquie) ayda bir kez gerçekleştiren “Le Direct de l’Institut français” programına birbirinden özel ünlü isimler konuk oluyor. Katılımcılar evlerinden çıkmadan, samimi bir ortamda müzik, kültür, spor ve sanat sohbetlerinin tadını çıkarırken, mini performanslar izleme şansı da yakalıyor.

15 Nisan Perşembe günü, saat 20:30’da gerçekleştirilecek olan yayının konuğu opera sanatçısı Ayşe Sicimoğlu, klasik müzik eğitimi almasına rağmen hiçbir kalıba sığamadığı için kendi müziğini yarattı. Klasik müzik temelli teknik yetenek ve bilgisini hayal gücüyle birleştirdiği, klasik müzikle 80 ve 90’ların pop ve rock soundlarını bir araya getirerek, caz ve rock coverlara da yer verdiği bu yeni müzik türü ile katılımcılara unutulmaz bir akşam yaşatacak. Bu sürprizli söyleşiyi kaçırmak istemeyenler (@institutfrancaisdeturquie) Instagram sayfasına abone olarak izleyebilir.