İrem Sak Rapunzel Serüvenler'in jenerik şarkısını seslendirdi

İrem Sak Rapunzel Serüvenler'in jenerik şarkısını seslendirdi

Ünlü oyuncu İrem Sak, yeni çizgi film serisi Rapunzel Serüvenler'in jenerik şarkısını seslendirdi ve klip çekimi için kamera karşısına geçti.

A+A-

Disney Channel’da her hafta sonu ekrana gelen; çocukların severek takip ettiği yepyeni çizgi film “Rapunzel: Serüvenler”in jenerik şarkısını sevilen oyuncu İrem Sak seslendirdi. Dinleyenlerin dilinden düşmeyecek “Saçımda Rüzgarla” adlı şarkı için İrem Sak’ın başrolünde olduğu bir de video klip çekildi.

Güvenilir ve kaliteli içerikleriyle aile eğlencesinin adresi Disney Channel, “Rapunzel: Serüvenler” çizgi filmiyle 7’den 70’e herkesin çok sevdiği Rapunzel’i yepyeni maceralarıyla ekrana taşıyor. Her hafta sonu hem çocuklara hem de Rapunzel hikayesiyle büyüyen yetişkinlere birlikte paylaşabilecekleri keyifli anlar yaşatan “Rapunzel Serüvenler”in Türkçe jenerik şarkısı “Saçımda Rüzgarla” için ise sevilen oyuncu İrem Sak stüdyoya girdi. Şarkı için ayrıca Sak’ın başrolde olduğu, Rapunzel’in cesur ve maceracı kişiliğini yansıtan bir de müzik klibi çekildi.

Aile, dostluk, cesaret, keşfetme ve özgüven temalarıyla öne çıkan“Rapunzel: Serüvenler”in şarkısını seslendirmekten duyduğu heyecanı dile getiren İrem Sak“Rapunzel çocukluğumdan beri en sevdiğim Disney Prensesler’inden biri. Yeni maceralarında, hapsedildiği kuleden kurtularak birbirinden sürprizli serüvenlere atılan Rapunzel’in kendine güvenen ve cesur karakterini hem kendime benzettim, hem de seriyi severek izleyen kız çocuklarına çok iyi bir örnek olacağını düşünüyorum.

Disney Prenses’leri artık ilham veren karakter özellikleriyle öne çıkıyor ve kızları büyük hayaller kurup, onların peşinden gitmeye teşvik ediyor.”dedi. Seslendirme projesinin kendisi için de benzersiz bir deneyim olduğunu belirten Sak, şarkıyı dinleyen çocukların da çok sevip keyifle eşlik edeceğinden emin olduğunu sözlerine ekledi.

Aile, dostluk, cesaret ve keşfetme temalarının işlendiği ve Rapunzel’i özgüvenli ve capcanlı karakteriyle gördüğümüz macera dolu “Rapunzel: Serüvenler”, her hafta sonu saat 09:00, 16:00 ve 19:45’te Disney Channel’da ekrana geliyor

Önceki ve Sonraki Haberler