İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sezonu kapatıyor

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sezonu kapatıyor

26 Mayıs gecesi İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Konak Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek konser Efes Antik Tiyatro’da saat 21.30 ’da başlayacak.

A+A-

2016-2017 Konser Sezon'u boyunca dünyada önemli başarılara imza atmış birçok şef ve solisti İzmirlilerle buluşturan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İzDSO), sezonunu muhteşem bir kapanış konseri ile tamamlayacak. 26 Mayıs gecesi İzmir Devlet Senfoni Orkestrası ve Konak Belediyesi işbirliğiyle düzenlenecek konser Efes Antik Tiyatro’da saat 21.30 ’da başlayacak.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'nın şef Alessandro Cedrone yönetimindeki Kapanış Konseri'nde, Cemi'i Can Deliorman'ın şefliğini yaptığı Ankara Devlet Çoksesli Korosu ve solist olarak Dilruba Akgün, Ferda Yetişer, Caner Akın, Mithat Karakelle yer alacak. Konserde Wolfgang Amadeus Mozart’ın görkemli eseri "Requiem” seslendirilecek.

Bu kapanış konserinin biletleri internet üzerinden (www.biletinial.com), Alsancak ve Karşıyaka D&R’lar ve İzmir Devlet Senfoni Orkestrası Gişesi’nden alınabilecek.

Önceki ve Sonraki Haberler