İzmir Devlet Tiyatrosu Sezonu Haydi Karına Koş ile kapatıyor

İzmir Devlet Tiyatrosu Sezonu Haydi Karına Koş ile kapatıyor

"Haydi Karına Koş" adlı oyun 2016 - 2017 Tiyatro sezonunun kapanış oyunu olarak 21 Haziran 2017 saat 20.00 de Konak Sahnesinde prömiyerini gerçekleştirecektir.

A+A-

Ray Cooney'in yazdığı, Orhan Azizoğlu’nun dilimize çevirdiği, Ali Hürol'un yönetmenliğini üstlendiği "Haydi Karına Koş" adlı oyun 2016 - 2017 Tiyatro sezonunun kapanış oyunu olarak 21 Haziran 2017 saat 20.00 de Konak Sahnesinde prömiyerini gerçekleştirecektir.

2017 – 2018 Tiyatro sezonunda seyircileriyle buluşacak olan komedi oyunun, Dekor Tasarımı Savaş Çevirel, Kostüm Tasarımı Buket Başaran Akkaya, Işık Tasarımı M. Kemal Gürgün, Hareket Düzeni Meltem Yorulmaz’a ait olup, Yönetmen Yardımcısı olarak Aylin Önal görev almıştır. Oyunda, Nevzat Hakan Dönmez, Devrim Akkaya, Gerçek Özkök Yağcı, Gülay Toprak, Gürol Tonbul, Murat Çobangil, Ali Ulvi Hünkar, Atacan Öztekin rol almaktadır.

Bir adam ve birbirinden habersiz iki kadın… John, iki eşi: Mary ve Barbara … üçgeninde gelişecek eğlenceli ve hayata dair olaylar üzerine kurulu oyun, izleyicilerini günlük rutinden, keyifli bir molaya davet ediyor.

Önceki ve Sonraki Haberler