İzmir'in bağımsız müzik festivali Epic Fair başlıyor

İzmir'in bağımsız müzik festivali Epic Fair başlıyor

Atmosferi ve müzik seçkisiyle İzmir’in ilk ve tek bağımsız müzik festivali Epic Fair, 8 Nisan Cumartesi günü yeniden Kültürpark Kübana Gazinosu’nda.

A+A-

Ege’nin incisi İzmir’in ses getiren kendine has festivali Epic Fair 2017, Kültürpark Kübana Gazinosu’nda ikinci kez müzikseverlerle buluşuyor. Festivalde yer alacak birbirinden iddialı isimlerle İzmirlilere harika bir festival deneyimi yaşatacak Epic Fair 2017 Müzik Festivali, matine ve suare olarak iki bölümde izlenebilecek.

Kendine has festivalin parlayan yıldızları arasında müzik kariyerlerinde 20. yıllarını tamamlayan Baba Zula yer alırken, müzik dünyasına yakın zamanda giriş yaparak kısa sürede dikkatleri üzerine çeken Jakuzi, beklenen ilk albümleri Venüs’ü geçtiğimiz günlerde yayınlayan Palmiyeler gibi kendine has müzikleriyle dinleyicileriyle özel bir bağ kurmayı başaran birçok isim de festivali renklendirecek. Festivalde ayrıca, İzmir’in uzun süredir beklediği ve doğaçlama sahne performanslarıyla kendine has bir müzikal yol seçen grubu Islandman’de yer alıyor.

Program Akışı:

14:00 DJ NoFrost

15:00 Bant Mag. Dj Set

16:00 Kerem Akdağ

17:00 Palmiyeler

Suare:

19:00 Kim Ki O

20:00 Jakuzi

21:00 Islandman

22:00 Baba Zula