İzmirspor’un Yeni Yönetimi Belli oldu

İzmirspor’un Yeni Yönetimi Belli oldu

Bölgesel amatör lig ekiplerinden İzmirspor’un gerçekleşen olağan genel kurulu sonrası yeni yönetim seçildi

A+A-

Bölgesel amatör lig ekiplerinden İzmirspor’un gerçekleşen olağan genel kurulu sonrası yeni yönetim seçildi. Kulüp binasının altında yeralan Ebruli Düğün Salonu’nda düzenlenen genel kurulda, tek aday olan Emin İşletir yapılan açık oylamayla başkanlığa seçildi.

Geçmiş dönemlerde de mavi beyazlıların başkanlık görevini yürüten İşletir, eski başkan Mustafa Gürkan’dan görevi devralırken ekonomik olarak kulübü düzlüğe çıkarıp, ligde başarı sağlamak için ellerinden geleni yapacaklarını, tüm imkanları seferber edeceklerini söyledi. Güçlü ve tecrübeli bir ekiple yönetime geldiklerini belirten İşletir, “Ben ve yönetici arkadaşlarım İzmirspor’un başarısı için gece gündüz çalışacağız. elimizden geleni yapacağız. Ekonomik olarak büyük sıkıntılar içinde olan İzmirspor’u düze çıkarmak için; genç, yaşlı, taraftar, yönetim demeden camia olarak kenetlenmeliyiz” dedi.

Yeni yönetimde görev alan isimlerden Ebruli Düğün Salonları sahibi Orkun Enyüce, “Başkanımızın önderliğinde tüm yönetim olarak elimizi taşın altına koyacağız. Zor bir görev üstlendik, işimizin kolay olmadığını biliyoruz fakat öncelikle dinamik ve güçlü bir ekip olduğumuzun farkındayız. Doğru stratejiyle başarıyı yakalayacağımıza inanıyoruz.” şeklinde konuştu.

İzmirSpor’un yeni  şu isimlerden oluştu.. (Asil)Orkun Enyüce, Nedim Topaloğlu, Ömer Akar, Halim Karakuş, Ali Pervanlar, Doğukan Baş, Özhan Kaynarca, Gökhan Pekçetin, İsmail Batan, Serkan Erişkin

(Yedek) Mehmet Çolaklar, Soner Yediveren, Erhan Eyiişleyen, Selim Bulu ve Tarık İşletir