Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı'nın biletleri ön satışta

Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı'nın biletleri ön satışta

Karayip Korsanları serisinin son filmi olan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminin biletleri ön satışa sunuldu.

A+A-

Karayip Korsanları serisinin son filmi olan Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı filminin biletleri ön satışa sunuldu. Johnny Depp'in canlandırdığı ve başı beladan kurtulmayan ikonik kahraman Jack Sparrow, 26 Mayıs’ta vizyona girecek Karayip Korsanları serisinin beşinci filminde, şu ana kadarki en azılı düşmanı Kaptan Salazar ile yüzleşmeye hazırlanıyor. Filmin biletleri İstanbul'da ön satışa sunuldu.

KAPTAN JACK SPARROW (JOHNNY DEPP)

Çılgın maceralara atılan talihsiz kaptan Jack Sparrow, Javier Bardem’in hayat verdiği, şu ana kadarki en azılı düşmanı Kaptan Salazar ile karşı karşıya gelmeye hazırlanırken, sinemaseverler, Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı’nın biletleri ön satışta.

FİLMİN KONUSU

Serinin beşinci filmi Karayip Korsanları: Salazar'ın İntikamı’nın konusu ise şöyle: Jack Sparrow yaklaşan kötü kaderin rüzgarını hissetmeye başlamıştır. Korkunç Kaptan Salazar tarafından yönetilen ölümcül hayalet korsanlar, Jack hariç denizdeki tüm korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni'nden kaçmıştır ve Jack'in hayatta kalmak için tek umudu efsanevi Poseidon Asası'nı bulmaktır. Jack Sparrow asayı bulmak için, güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan Henry adında dikbaşlı, genç bir denizciyle pek de kolay olmayan bir anlaşma yapmak zorundadır.

Joachim Ronning ve Espen Sandberg’ün yönetmen koltuğuna geçtiği filmde, Kaptan Jack Sparrow'u canlandıran Johnny Depp'e, Javier Bardem, Orlando Bloom, Kaya Scodelario ve Geoffrey Rush gibi isimler eşlik ediyor. Film, 26 Mayıs’ta vizyona girecek.

Önceki ve Sonraki Haberler