Karşıyaka Voleybol Takımları Türkiye Finallerinde terleyecek

Karşıyaka Voleybol Takımları Türkiye Finallerinde terleyecek

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Küçük ve Yıldız Takımları, Haziran ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek Türkiye Finallerinde ter dökecek.

A+A-

Karşıyaka Spor Kulübü Voleybol Küçük ve Yıldız Takımları, Haziran ve Mayıs aylarında gerçekleştirilecek Türkiye Finallerinde ter dökecek. Çalışmalarını büyük bir azimle sürdüren gençler, “Kocaeli’nde yapılacak finallerde ilimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil edip, güzel haberlerle İzmir’e döneceğiz” dedi. İzmir’deki maçlarda önemli başarı elde edip, finallere çıkma şansı elde eden Küçük ve Yıldız Takım oyunları taraftarlarına da gösterdikleri destekten ötürü teşekkür etti. Küçükler, 22-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek Türkiye finallerinde yarışırken, 8-13 Haziran tarihlerindeki finallerde ise Yıldız Takım mücadele edecek.

MÜCADELE EDİYORUZ

Voleybol Şube Yöneticisi Atakan Aygün, “Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren tamamıyla altyapımıza dönerek ilçemizi en iyi temsil etmek için gerekli mücadeleyi göstermekteyiz. Kocaeli’nden en güzel haber ve derecelerle dönüp, kulübümüzü ve İzmir voleybolunu en iyi yere taşıyacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi. (BSHA)