Kayıtdışı dizisinin yayın tarihi belli oldu

Kayıtdışı dizisinin yayın tarihi belli oldu

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’in yer aldığı “Kayıtdışı” dizisi 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşacak.

A+A-

Senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler’in kaleme aldığı, yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures’ın, proje tasarımı ile kreatif yönetmenliğini ise Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede, güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor.

Erkan Petekkaya, uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı yeni dizi için “Yeni bir hikaye, yeni bir heyecan ve muhteşem bir kadro. Bende heyecan ve sabırsızlıkla izleyici karşısına çıkacağımız günü bekliyorum. Kuşkusuz yılın en iddialı projelerinden bir tanesi olacak” diyerek heyecanını dile getirdi.

Dizide sınır tanımayan, özgür ruhlu, maceraperest bir doktoru canlandıran Songül Öden çalışırken duyduğu keyfi, izlerken seyircinin de almasını dilediğini belirtti.

“Büyük heyecan duyduğum hikayemizin izleyiciye de aynı hissiyati vereceğine eminim” şeklinde duygularını dile getiren Dolunay Soysert ise güzel, anlayışlı, yardım sever ve zeki “Esra” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkacak.

“Kayıtdışı”nda;Uğur Polat,Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Burak Yamantürk, Serdar Orçin, Kadim Yaşarve Müge Boz gibi birçok deneyimli oyuncuyer alıyor.

“Kayıtdışı” için şimdiden nefesler tutuldu.

Kayıtdışı  18 EYLÜL PAZARTESİ SAAT 20.00’DE FOX’TA!

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya Resimleri

Songül Öden

Songül Öden

Songül Öden Resimleri

Dolunay Soysert

Dolunay Soysert

Dolunay Soysert Resimleri

Önceki ve Sonraki Haberler