Kefaret ilk bölümünde günün en çok izlenen dizisi oldu

Kefaret ilk bölümünde günün en çok izlenen dizisi oldu

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergun ile Melih Çam’ın kaleme aldığı “Kefaret” dizisi dün akşam ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu.

A+A-

Yapımını 25 Film’in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan’ın oturduğu ve senaryosunu Mahinur Ergunile Melih Çam’ın kaleme aldığı“Kefaret” dizisi dün akşam ilk bölümüyle izleyiciyle buluştu.

Dizi ilk bölümüyle ABC1 20+ hedef kitlede 7.22 reyting ve 13.88share, AB hedef kitlede ise 5.80 reyting ve 12.35share alarak günün en çok izlenen dizisi oldu.

Dizinin başrollerini Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat ve Yurdaer Okurpaylaşırken, onlaraÖzge Özacar, Ege Kökenli, Mine Kılıç, Ayşegül Cengiz, Efe Deprem, Lavinya Ünlüler, Göktan Oktay Göztepe, Ayberk Aladağ, Enis Yıldız, Defne Günay, Umut Öztok, Nihan Durukan, Metin Yavuzoğlu ve Tolga Güleç gibi birbirinden başarılı oyuncular da eşlik ediyor.

İki çocuk annesi “Zeynep”in (Nurgül Yeşilçay) rüya gibi hayatının bir anda değişmesi üzerine yaşadıklarını konu alan “Kefaret”, her Pazar saat 20.00’de FOX’ta

İlgili Haberler