Keman Ağıtları Sinema Filminin Çekimleri başlıyor

Keman Ağıtları Sinema Filminin Çekimleri başlıyor

Yönetmenliğini Bosnalı Mirsad Heroviç’in yaptığı “Keman Ağıtları” sinema filminin başrollerini Tarık Tanrısever , Asena Keskinci paylaşıyor

A+A-

Yapımcılığını Feza Filmin üstlendiği senaryosunu ve yönetmenliğini Mehmet  Tanrısever’in , görüntü yönetmenliğini Bosnalı Mirsad Heroviç’in  yaptığı“Keman Ağıtları” sinema filminin başrollerini   Tarık Tanrısever , Asena Keskinci paylaşıyor. 

Diğer oyuncular  Soydan Soydaş, Aycın Tuyun , Aslı Erdemir , Barış Hayta , Arzu Budak, Yaşar Alptekin ve  Haldun Boysan… Film ekibi bir araya geldi.

Yapımcı yönetmen Mehmet Tanrısever’in önderliğinde kostüm provası yapıldı. Kostüm  provası sonrası oyuncularla birlikte yemeğe geçildi yemek sonrası  toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Filmin Hikayesi

Mehmet (Tarık Tanrısever) ünlü bir müzisyen olduğu hayatının baharında geçirdiği büyük bir kaza sonunda tekerlekli sandalyeye mahkum kalır. Bu yeni yeni hayat biçimi Mehmet’i olgunlaştırken hayatına girecek olan zihinsel engelli Seher ( Asena Keskinci) ile birbirlerinin can yoldaşı olurlar ama kader onları beklenmedik bir maceraya sürükleyecektir.    

Önceki ve Sonraki Haberler