Köfte Yağmuru yeni maceralarla geliyor

Köfte Yağmuru yeni maceralarla geliyor

Köfte Yağmuru’nun en eğlenceli karakterlerinden hava durumu sunucusu Sam Sparks, en yakın arkadaşı bilimadamı Flint ile birlikte bol bol gülüyor ve maceradan maceraya koşuyor

A+A-

Cartoon Network, yepyeni komedi macerası Köfte Yağmuru’nu çocuklarla buluşturuyor. 2009 tarihli animasyon filmi Köfte Yağmuru ve devam filmi Köfte Yağmuru 2’den yola çıkan yepyeni çizgi film serisi; dünyayı değiştirecek icatlar yapmak isteyen Flint Lockwood’un komik ve keyifli maceralarını ekrana getiriyor. Köfte Yağmuru; 7 Ağustos, Pazartesi saat 17:30’da Cartoon Network’te başlıyor.

Köfte Yağmuru’nun en eğlenceli karakterlerinden hava durumu sunucusu Sam Sparks, en yakın arkadaşı bilimadamı Flint ile birlikte bol bol gülüyor ve maceradan maceraya koşuyor. Flint’in yardımcısı Maymun Steve’den, Belediye Başkanı Shelbourne’a, kasabanın en ünlüsü Brent’ten okulun en yeteneklisi Manny’e kadar filmlerin en sevilen karakterleri de Köfte Yağmuru çizgi filmiyle Cartoon Network ekranlarında olacak.

Sony Pictures Animation’un 2009 tarihli animasyon filmi Köfte Yağmuru ve aynı hikayenin çok sevilen devam filmi Köfte Yağmuru 2’den yola çıkan yepyeni çizgi filmin yapımını DHX Media ve Sony Pictures Animation ile Corus Entertainment üstleniyor.

Köfte Yağmuru; 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 11:30 ve 17:30’da, hafta sonları ise 12:30 ve 17:30’da Cartoon Network ekranlarında olacak

Önceki ve Sonraki Haberler