Köksal Engür Çoban Yıldızı'na konuk oluyor

Köksal Engür Çoban Yıldızı'na konuk oluyor

FOX’un büyük beğeni ile izlenen dizisi “Çoban Yıldızı”na usta tiyatrocu Köksal Engür konuk oluyor.

A+A-

Başrollerini Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar ve Menderes Samancılar’ın paylaştığı, Most Production tarafından hazırlanan, FOX’un büyük beğeni ile izlenen dizisi “Çoban Yıldızı”na usta tiyatrocu Köksal Engür konuk oluyor.

Sevilen dizinin 20 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelecek 8. bölümünde Seyfi karakteri ile Çoban Yıldızı’na misafir olan Köksal Engür’ün yolu herkesten kaçan Zühre’yle (Selin Şekerci) kesişecek.

Çekimlerdeki babacan ve sıcak tavırları  ile Çoban Yıldızı’na renk katan Köksal Engür oldukça renkli bir rolle karşımızda olacak. Sürükleyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla Çoban Yıldızı, her Perşembe akşamı FOX’ta.

Çoban Yıldızı 8. Bölüm Konusu

Babasının tuzağına düşen Seyit artık Zekkar’ın elindedir. Her şeye rağmen Seyit savaşmayı bırakmaz. Cevahir, bir kere daha İbrahim’e inanarak hayal kırıklığına uğramıştır. Seyit’in başına gelenlerden haberi olmayan Zühre ona ulaşmaya çalışır. Ancak ondan bir türlü haber alamayan Zühre iyice telaşlanır. Rüveyda başına açtığı dertlere bir yenisini daha ekler. Seyit’e hiç beklemediği bir yerden yardım eli gelecektir

ÇOBAN YILDIZI HER PERŞEMBE SAAT 20.00’DE FOX’TA!

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı

Çoban Yıldızı