Küçük Şeyler isimli Grafik roman okurlarla buluştu

Küçük Şeyler isimli Grafik roman okurlarla buluştu

Avustralyalı illüstratör Mel Tregonning imzalı Küçük Şeyler, kendi sıradan dünyasında yaşayan sıradan bir çocuğun kaygılarla dolu günlük yaşamını, evrensel bir hikâyeye dönüştürerek sadece çizgiyle anlatıyor.

A+A-

Avustralyalı illüstratör MelTregonning imzalı Küçük Şeyler, kendi sıradan dünyasında yaşayan sıradan bir çocuğun kaygılarla dolu günlük yaşamını,evrensel bir hikâyeye dönüştürerek sadece çizgiyle anlatıyor.

Hikâyeyi çizgiyle buluşturan Desen Yayınlarıyine çok çarpıcı bir grafik roman ile okurlarını selamlıyor. MelTregonning imzalı Küçük Şeyler, kitabın ana kahramanı üzerinden, okulda başarısız oldukça kaygılanan; arkadaş edinmekte, ortama ayak uydurmakta zorlanan her çocuğun sesi oluyor.Kitap, her okuyuşta farklı duygular uyandıran içten öyküsüyle insanların içine işliyor.

MelTregonning, tek bir sözcüğe ihtiyaç duymadan kitaplaştırdığı Küçük Şeyler’de,insanın ruhunu içten içe kemiren kaygı ve endişe duyguları üzerine keskin hatlarla çizilmiş gri bir dünya resmediyor.

Benliğimizi saran karanlık düşüncelere inatla, hayatta insanı mutlu edebilecek bazı küçük şeylerin de var olabileceğini anımsatan bu sessiz kitap, korkularıyla baş başa kalan küçük bir çocuğun naif dünyasına muazzam bir geçit açarak, mutsuzluk, kaygı, depresyon, kalp kırılması ve kayıp gibi farklı hislere değiniyor.

Desen Yayınları etiketiyle raflarda yerini alan Küçük Şeyler, özel ciltli baskısı ve kuşe kâğıda basılı büyük boy siyah-beyaz resimleriyle koleksiyon değeri taşıyor.

Yaşamınızdaki sessiz anlara ses vererek yüreklerinizi ılıtan Küçük Şeyler, okurları kendi varlıkları ile yüzleşmeye davet ediyor…


Künye:

Küçük Şeyler

Yazan ve Resimleyen: MelTregonning
Fiyat: 30,00 TL

Ebat: 23,5x31 cm

Baskı Detayları: 40 sayfa,mat kuşe kâğıt, sert kapak, her yaş, grafik roman

Temalar: Kaygı, endişe, yalnızlık, yaşam, okul, arkadaşlık