Küçükçekmece fotoğrafları sergi oldu

Küçükçekmece fotoğrafları sergi oldu

Küçükçekmece Belediyesi fotoğraf kursiyerleri, Küçükçekmece’nin tarihi yapılarını konu edindikleri fotoğraflarını sergi ile taçlandırdı.

A+A-

Küçükçekmece Belediyesi fotoğraf kursiyerleri, Küçükçekmece’nin tarihi yapılarını konu edindikleri fotoğraflarını sergi ile taçlandırdı. Ercan Aydeniz eğitmenliğinde 6 aylık eğitim sonunda açılan yıl sonu sergisindeki eserler, antik çağdan kalma ve geçmişe ışık tutan Küçükçekmece’nin önemli tarihi yapılarının, günümüzdeki durumlarının belgesi niteliği taşıyor. Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde sanatseverlerle buluşan sergi, 17 Haziran’a kadar gezilebilecek.

Kültür ve Sanat Etkinliklerine Hız Kesmeden Devam

Sergi açılışında fotoğraf kursiyerlerini tebrik eden Küçükçekmece Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Salih Çevik, sanatın önemine dikkat çektiği konuşmasında Küçükçekmece’de kültür ve sanat etkinliklerinin hız kesmeden devam edeceğinin altını çizdi. Çevik, açılışta kursiyerlere sertifikalarını da takdim etti.

Sergide eseri bulunan kursiyerler; Tayfun Altınörs, Habib Karabulut, Volkan Özcan, Ataman Oğuz Yılmaz, Deniz Kalaç, Deniz Demirtürk, Emrah Baş, Burak Yetkin, Huriye Demircioğlu, Hamide Soyyiğit, Zeynep Çekim, Tuğçe Öcal, Nil Alnıtemiz, Sibel Üstün Özek, Kudret Altıparmak, Cengiz Cesur, Hanife Uymak, Melik Kılıç.