Leman dergisi 25 yaşında

Leman dergisi 25 yaşında

Köklü ve çeyrek asırlık olan mizah dergisi 25’nci yılanı bir dizi etkinlik ile kutlayacak.

A+A-

Köklü ve çeyrek asırlık olan mizah dergisi 25’nci yılanı bir dizi etkinlik ile kutlayacak. 9 Şubat Perşembe gecesi JOLLY JOKER’de gerçekleşecek olan geceye birçok sanatçının katılması bekleniyor. Sanat dünyasının tanınan isimlerin yanı sıra Pop müzik sanatçısı Sıla, Denir Arcak ve Anadolu Rock-Pop’un temsilcilerinden olan Mavi Işıklar gecede sahne alacaklar.

LeMan gecesine katılacak destekçilerden bazıları ise şunlar;

Luxus ve değerli müzik eleştirmeni, Defne Halman, Mert Fırat, Romina Özipekçi, Yekta Kopan, Barış Atay, Sevinç Erbulak. Televizyon dizisi klasiği de olan “Sıdıka” yı canlandıran Hasibe Eren ve Füsun Demirel katılacak.

Leman dergisi Bezgin Bekir, Daral Timsah, Hain Evlat Ökkeş, Kıllanan Adam, Deli Cevat, Erdener Abi, Gönül Adamı gibi köşe ve kahramanlarıyla mizah okurunun gönlünde taht kuran çizgilere imza atmıştır.

Leman dergisinin bu günlere gelmesinde sanat ve fikir dünyasından bir çok isim katkı sunmuştur. Büyük aktör Tuncel Kurtiz, Erol Günaydın, Tarık Akan, Can Yücel, Cem Yılmaz, Ata Demirer, Can Yücel Orhan Pamuk gibi bir çok ünlü isim dergiye maddi ve manevi katkıları ile destek olmuşlardır.