Lenovo Legion Y520'de Extreme Cooling ile ısınma sorununa son

Lenovo Legion Y520'de Extreme Cooling ile ısınma sorununa son

Legion Y520, siz istediğiniz yerde oyununuzu oynarken, stratejik olarak tasarlanmış fan ve havalandırma kanallarıyla ısı ile savaşmak için tasarlandı.

A+A-

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Motorola markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, Legion markası altında yenilediği Y520 ile tüm oyuncuların en büyük yardımcısı olacak. Oyun dünyasındaki iddiasını bir adım daha ileriye taşımak üzere, en yeni oyunlarla uyum sağlaması için tasarlanan Y520, bir oyun bilgisayarında aranan özelliklerin daha da fazlasını vadediyor ve sizi, rakiplerinizi gölgede bırakmaya davet ediyor.

En ince detayları görün, başarıyı yakalayın

Hızlı tempoya sahip oyunlar için 7. Nesil Intel® Core™ i7 işlemci, NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti grafik ve hibrid depolama özellikleri ile gelen ürün, yüksek ses kalitesi için de Dolby Audio™ Premium ile 2 x 2W Harman™ hoparlörlerle donatıldı. Kazanma hedefiyle oynamanın sırrının en ince detayları görebilmekte gizli olduğunu bilen Lenovo, alttan kırmızı aydınlatmalı klavye ile donattığı yeni modeli sayesinde, oyun keyfini gece saatlerinde yaşayan oyuncuların da en büyük destekçisi olacak ve onları rakiplerinin bir adım önüne geçirecek.

Extreme Cooling ile ısınma sorununa son

Yalnızca 2,5 kg’lık alüminyum gövdesi ve 2,58 mm’lik tasarımıyla hem ince, hem de hafif bir oyun bilgisayarı olarak rahatça taşınabilen Legion Y520, siz istediğiniz yerde oyununuzu oynarken, stratejik olarak tasarlanmış fan ve havalandırma kanallarıyla ısı ile savaşmak için tasarlandı. Grafik kartı ve işlemcilerin yakınında bulunan bu fan sistemi sıcak havayı iterken, termik havalandırma panoları da sıcaklığı dışarı atıp ortadan kaldırıyor. Ayrıca ek soğutma gerektiren oyunlarınız için Lenovo’nun özel olarak geliştirdiği Extreme Cooling özelliğini kullanabilir, saatler boyu süren oyunlarda bile ısınma sorunu yaşamadan oyunun tadını çıkarabilirsiniz