Lenovo, P2 model telefonuyla şarj sorununu çözüyor

Lenovo, P2 model telefonuyla şarj sorununu çözüyor

Lenovo P2 Diğer cihazları şarj etme özelliğine ile donatıldı, 5100 mAh bataryası ile şarj sorununu ortadan kaldıran Lenovo P2 şarzınız bitmeden günboyu telefon kullanma olanağı sunuyor.

A+A-

Lenovo P2 ile bahar gezmelerinde enerjiniz hiç bitmeyecek. Diğer cihazları şarj etme özelliğine sahip olan P2, 5100 mAh bataryası ile şarj sorununu ortadan kaldırıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Moto markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, P2 model telefonuyla şarj sorununu çözüyor. Sınıfında 5100 mAh’lık rekor bataryası ile akıllı telefonlar arasında bir efsane haline gelen P2, 24W’lık adaptörü ile de 15 dakikada 10 saatlik pil ömrü sunuyor. P2, diğer cihazları da şarj edebilme özelliği ile de uzun bahar gezilerinizde yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir enerji deposu olacak.

İncelik ve güç bir arada

8.3 mm’lik inceliğe ve son derece şık bir tasarıma sahip P2, Qualcomm Snapdragon 625 2.0 Ghz İşlemcisi, Super AMOLED 5.5“ Full HD ekranı ve 4GB RAM’i ile de oldukça iddialı.

Android 7.0 Marshmallow işletim sistemine sahip P2, 32 GB dâhili, Micro SD kart ile de 128 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip P2, 1.799 TL*’lik satış fiyatıyla onu keşfetmenizi bekliyor.

Tek ve çift SIM kart seçeneğiyle satışa sunulan P2’nin çift SIM kartlı modelini retail mağazalarından, tek SIM kartlı modelini ise Turkcell mağazalarından satın alabilirsiniz.