1. HABERLER

  2. TEKNOLOJİ

  3. Lenovo Tab 7 Tanıtıldı
Lenovo Tab 7 Tanıtıldı

Lenovo Tab 7 Tanıtıldı

Teknoloji devi Lenovo’nun yeni tableti Tab 7 adeta “paylaşmak” için tasarlandı. Tab 7 ile ailenin her üyesi ayrı kullanıcı hesapları ile tabletini hem kişiselleştirebiliyor hem de ailenin diğer üyeleriyle paylaşabiliyor.

A+A-

Dünyanın ve Türkiye’nin lider ve öncü bilgisayar üreticisi, Motorola markası ile de akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo, yepyeni tablet ürünü Tab 7 ile kullanıcılara herşeyi ile mükemmel bir tablet sunuyor.

Tab 7’nin fark yaratan en önemli özelliği de hem kişileştirmeye hem de paylaşıma imkan vermesi. Tab 7 ile ailenin her üyesi ayrı kullanıcı hesaplarıyla tableti hem kişiselleştirebiliyor hem de diğer üyelerle paylaşabiliyor ve tüm aile üyeleri tabletin üstün özelliklerinden faydalanabiliyor.

Tab 7, performansının yanı sıra inceliği ve hafifliğiyle öne çıkıyor. HD ekranı ve Dolby Atmos tarafından geliştirilmiş ön yüz hoparlörü sayesinde Tab 7 kullanan herkes eksiksiz bir ses kalitesi yaşıyor. Tab 7, HD ekranı, çift kamerası ile kusursuz bir tablet deneyimi sunuyor.