Lenovo Yoga Book Satışa Çıktı

Lenovo Yoga Book Satışa Çıktı

Şık tasarımı, gerçek mürekkepli kalemi ve ışıklı Halo klavyesiyle tablet dünyasını kökten değiştirecek Lenovo Yoga Book Satışa Çıktı.

A+A-

Lenovo, dünyanın en ince 2’si 1 arada tableti Yoga Book’u şimdi Teknoloji severlerle buluşturdu. Gerçek mürekkepli kalemi ile kağıt üzerine alınan notları ya da çizimleri anlık olarak dijitalleştirebilen özelliği ile tablet dünyasını kökten değiştirecek olan Yoga Book, sadece 690 gram ağırlığa ve 4,05 mm inceliğe sahip.

Hem Performans Hem Şıklık Arayanlara

Lenovo’nun inovatif bakış açısı, metalik gri, şampanya ve karbon siyahı renk seçenekleri ile sunulan ve 360 derece açılan özel saat kayışı menteşeye sahip olan Yoga Book’un klavyesinde de kendini gösteriyor.

Cihazın, not almak veya çizim yapmak için kullanılan alanı, istenirse tek dokunuşla dijital olarak ortaya çıkan ışıklı Halo klavyeye dönüşüyor ve böylece Yoga Book ile gerçek bir dizüstü bilgisayarlar deneyimi de yaşanabiliyor.

Android ya da Windows işletim sistemi ile raflardaki yerini alan Yoga Book, Dolby Atmos® ses teknolojisi, 64 GB belleği ve 12 saate kadar pil ömrüyle ile rakipleri arasından kolayca sıyrılıyor.

Lenovo yeni cihazlarını görücüye çıkardı

Lenovo yeni cihazlarını görücüye çıkardı

Lenovo yeni cihazlarını görücüye çıkardı