Lenovo'dan toz ve su korumalı tablet: Tab3 10 Business

Lenovo'dan toz ve su korumalı tablet: Tab3 10 Business

Teknoloji devi Lenovo’nun iş dünyası için özel olarak geliştirdiği yeni Tab3 10 Business Tablet, toz ve su korumalı çizilmeyen ekranı ve 12 saate varan pil ömrüyle dikkat çekiyor.

A+A-

Dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı bilgisayar üreticisi, sunucu alanında ve Motorola markası ile akıllı telefon pazarında hızla büyüyen teknoloji devi Lenovo’nun, Tab3 10 Business tableti profesyonellerin yeni seçimi olmaya aday.

Yeni Lenovo Tab3 10 Business, toz ve su korumalı çizilmeyen Gorilla Glass ekranı ve yepyeni özellikleriyle öne çıkıyor. Yeni Tab 10 Business, cihazınızı şarj ederken veri aktarımına izin veren On-the-Go özelliği ve 64 GB’ye kadar yükseltilebilen hafızasıyla dikkat çekiyor.

Muhteşem ses kalitesi için

İş dünyası için özel olarak geliştirilen güvenlik önlemleri ve telekonferanslarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz yüksek ses kalitesi sağlayan Dolby Atmos sistemi, onu rakiplerinin önüne geçiriyor. Yüksek kalitede fotoğraf ve video çekmek isteyenlere de hitap eden tabletin arkasında 8, önünde ise 5 megapiksel kamera bulunuyor.

Özellikle 7000 mAH’lık bataryası ile 12 saate kadar dayanıklı pil ömrü sunan cihaz, hem iş dünyasında babanızı yarı yolda bırakmayacak, hem de 10.1 inçlik FHD ekranında iş sonrası film keyfi her zamankinden çok daha tatmin edici olacak.

Önceki ve Sonraki Haberler