LG yeni modeli G6 modeli çerçevesiz olacak

LG yeni modeli G6 modeli çerçevesiz olacak

Barselona'da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacağı belirtilen G6’nın akıllı telefon piyasasını canlandıracağı belirtiliyor.

A+A-

LG’nin amiral gemisi olarak görülen G serisinin son üyesi piyasaya çıkmayı bekliyor. Yakın zamanda Barselona'da yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacağı belirtilen G6’nın akıllı telefon piyasasını canlandıracağı belirtiliyor.

ÇERÇEVE OLMAYACAK

LG’nin Mobil Dünya Kongresinde tanıtımını yapacağını duyurduğu G6’nın çerçevesiz olacağı ve tam ekran tam kullanım özelliği ile dikkatleri üzerine çekeceği belirtiliyor. Çerçevesiz olarak piyasaya çıkacak olan LG G6’nın akıllı telefon piyasasında ilk olacağı vurgulandı. Büyük ekran modasının yaygın olduğu akıllı telefon piyasasında üst seğment de yer alan telefonların ekranda maksimum kullanım alanı sunmayı hedefledikleri şu ortamda G6’nın bu isteği yerine getireceği belirtiliyor.

5.7 İNÇ EKRAN BOYUTU

LG G6’nın 5.7 inç ekran boyutu ve 2K çözünürlük sunacağı belirtiliyor. İşlemci olarak Snapdragon 835 yerine Snapdragon 821’in kullanılacağı belirtiliyor. Ama hangi işlemcinin kullanıldığının cevabını G6 tanıtıldığında görülecek.

6 GB RAM 64/128 GB DEPO ALANI

6 GB RAM ve 16 MP ön kamera 12 MP arka kamera piyasaya çıkması beklenen G6’nın 64/128 GB depolama seçenekleri ile piyasaya çıkarılacağı tahmin ediliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler