Maraşlı zamanla yarışacak

Maraşlı zamanla yarışacak

Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam ATV’de ekrana geliyor.

A+A-

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın merakla beklenen yeni bölümü bu akşam ATV’de ekrana geliyor.

Dizinin yeni bölümde, Mahur uzun süredir hazırlandığı fotoğraf sergisini  açıyor. Fakat İlhan’ın canını almak isteyen Behram istediğine ulaşamayınca onu Mahur ve sergideki konukları öldürmekle tehdit ediyor. Heyecan dolu bölümde, Behram’ın İlhan’ın teslim olması için verdiği iki saatin sonunda sergiyi bombalayacağını öğrenen Maraşlı adeta zamanla yarışıyor. Ekran başındakilerin soluksuz izleyeceği bölümde Mahur’u her tehlikeden uzak tutmak isteyen Maraşlı olayların kontrolden çıkmasıyla büyük bir risk alıyor. Maraşlı; Mahur ve sergidekileri nasıl koruma altına alabilecek?

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam saat 20:00’da ATV’de ekrana geliyor…