Maraşlı'da dengeler değişiyor

Maraşlı'da dengeler değişiyor

Başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın bu akşam ATV’de yayınlanacak yeni bölümünde dengeler değişecek.

A+A-

Yapımını ‘’TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Burak Deniz ve Alina Boz’un paylaştığı “Maraşlı”nın bu akşam ATV’de yayınlanacak yeni bölümünde dengeler değişecek.

Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı ve Mahur’u alevler içindeki evden kurtaran kişi Necati oluyor.  Mahur’un gözünde kahraman olan Necati’nin bir planı olduğundan emin olan Maraşlı ise Necati’nin tehdidiyle karşı karşıya kalıyor. Maraşlı’dan, Nevzat’ın hayatı karşılığında susmasını isteyen Necati’nin, merak edilen büyük planı da yeni bölümde ortaya çıkıyor. Necati’nin, Maraşlı ve Mahur’u kurtardığı için Savaş ile ters düşeceği bölümde Aziz ve İlhan’ın hapisten kaçışı izleyenleri şoke edecek.

Soluk soluğa izlenecek bölümde; Maraşlı hem Mahur’un hayatını kurtarmak hem de Necati’nin planını öğrenmek için harekete geçecek.

Senaryosunu Ethem Özışık, Ercan Uğur ve Pelin Gülcan Metu’nun, yönetmenliğini Arda Sarıgün’ün üstlendiği “Maraşlı” bu akşam 20.25’te ATV’de ekrana gelecek.