Maria ile Mustafa dizisinin çekimleri Kapadokya'da başladı

Maria ile Mustafa dizisinin çekimleri Kapadokya'da başladı

Kapadokya Ürgüp’te çekilecek olan atv ekranlarının iddialı dizisi “Maria ile Mustafa”nın ekibi son hazırlıklarını tamamlayarak sete çıktı.

A+A-

Kapadokya Ürgüp’te çekilecek olan atv ekranlarının iddialı dizisi “Maria ile Mustafa”nın ekibi son hazırlıklarını tamamlayarak sete çıktı. Pandemi döneminde başladıkları hazırlık sürecini online provalarla sürdüren oyuncular, set öncesi Koronavirüs testi yaptırarak Kapadokya’ya gittiler. Çekimler, pandemi sebebiyle dizi için özel hazırlanan izole mekanlarda gerçekleşecek.

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyacak.

Yapımını NTC Medya’nın, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi, “Maria ile Mustafa”nın başrollerini Hilmi Cem İntepe, Jessica May ve Tamer Levent paylaşırken, projede Ezgi Çelik, Haki Biçici, Haldun Boysan ve Hülya Gülşen gibi birbirinden başarılı birçok oyuncu rol alıyor.

Yabancı bir kızla, Türk gencinin yoğun ve heyecanlı aşkını konu olan “Maria ile Mustafa” çok yakında atv ekranlarında seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

“Maria ile Mustafa” yakında atv’de…

Jessica May

Jessica May

“Yeni Gelin” dizisi ile üne kavuşan, Brezilyalı güzel model ve oyuncu Jessica May objektif karşısına geçti.

İlgili Haberler