Mehmet Ekinci Fenerbahçe dedi

Mehmet Ekinci Fenerbahçe dedi

Fenerbahçe ile anlaşmaya yapan Ekinci kendisi ile görüşmeye gelen Beşiktaş yöneticileri istedikleri görüşmeyi yapamadılar.

A+A-

Mehmet Ekinci’nin Beşiktaş yöneticileri ile görüşmediği ortaya çıktı. Fenerbahçe ile anlaşmaya yapan Ekinci kendisi ile görüşmeye gelen Beşiktaş yöneticileri istedikleri görüşmeyi yapamadılar. Beşiktaş yöneticileri ile görüşmeyi reddettiği ortaya çıkan Ekinci’nin Trabzonspor Başkanı’nın “gel bir merhaba de” sözlerine karşılık “Ben söyleyeceğimi söyledim” diyerek açıklama yaptı

MUHARREM USTA TOPLANTIYA ÇAĞIRDI

Habertürk’te yer alan habere göre Beşiktaş heyeti, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’ne gelmeden önce Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Ekici’yi de arayarak onunda toplantıya katılmasını istedi.

EKİNCİ DAHA ÖNCE DÜŞÜNCELERİMİ İLETTİM

Usta’nın “Gel bir merhaba de” şeklindeki teklifine Ekinci “Ben onlara söyleyeceğimi, beni Tolga ağabey (Tolga Zengin) aradığında ilettim” yanıtını vererek toplantıya katılmayacağını Muharrem Usta’ya iletti.

GÖRÜŞMEMEN AYIP OLUR

Muharrem Usta’nın  gelen Beşiktaş yöneticilerini kast ederek “Bak buraya kadar gelmişler. Görüşmemen ayıp olmaz mı?” dediğini ve Ekinci’yi ikna etmeye çalıştığı ama Ekinci’nin  “Ben onlara net yanıtımı verdim. Aynı şeyleri tekrar söylersem ayıp olmaz mı?” dediği ve bu sözleri ile kendisine yönelik Beşiktaş’ın düşüncelerini tamamen boş olacağını ifade etti.

EKİNCİ FENERBAHÇE DEDİ

Ekinci’nin “Sezon sonuna kadar Trabzon’a geri kiralama” söylentisininde etkisi ile Beşiktaş’ın teklifini samimi bulmadığını tercihini Fenerbahçe’den yana kullandı

Önceki ve Sonraki Haberler