Mehmet Erdem daha önce hiç söylemediği şarkıları seslendirecek

Mehmet Erdem daha önce hiç söylemediği şarkıları seslendirecek

“Rubato ile Başka Şarkı"nın bu haftaki konuğu Mehmet Erdem!

A+A-

İlk bölümüyle izleyicilerine eşsiz bir müzik keyfi yaşatan ve kısa sürede hem ekranda hem de dijital ortamda milyonlarca izleyiciye ulaşan “Rubato ile Başka Şarkı”nın bu haftaki konuğu, Mehmet Erdem olacak.

Mehmet Erdem, daha önce hiç söylemediği şarkıları seslendirecek!

Türkiye'nin usta müzisyenleri Fatih Ahıskalı, Özer Arkun, Göksun Çavdar ve Eralp Görgün'den oluşan Rubato, programda kendine has yorumu, şarkıları ve canlı performansıyla Mehmet Erdem’i ağırlayacak. Erdem, daha önce hiçbir yerde söylemediği sürpriz şarkıları “Rubato ile Başka Şarkı”da seslendirecek.

Ahmet Kaya yorumu ile klasikleşen “Öyle Bir Yerdeyim Ki”, Sezen Aksu'nun unutulmaz şarkısı “Masum Değiliz”, Hüsnü Arkan'ın iz bırakan şarkısı “Hoşgeldin”, Fikret Kızılok klasiği “Gönül”, Rubato ve Mehmet Erdem yorumuyla müzikseverlerle buluşacak. “Hakim Bey”, “Gibi Gibi”, “Böyle Ayrılık Olmaz”, “Aldırma Deli Gönlüm” şarkıları da farklı bir yorumla ekrana gelecek.

“Ahmet Kaya şarkıları söylemeyi çok seviyorum!”

Programda Ahmet Kaya’nın “Öyle Bir Yerdeyim Ki” isimli şarkısını seslendiren Mehmet Erdem, Ahmet Kaya’nın kendisi için çok önemli bir yeri olduğunu, albümlerinde ve sahnesinde onun şarkılarına severek yer verdiğini de sözlerine ekledi.

“Hakim Bey’ şarkısı hayatımda dönüm noktası oldu”

“Hakim Bey” şarkısıyla milyonların sevgisini kazanan Mehmet Erdem, Sezen Aksu imzalı bu şarkının kendisi için ayrı bir yeri olduğunu anlattı.

Erdem, “O zamanlarda dizilere şarkı yapıyordum. Albüm fikri yoktu. Daha sonra albüm teklifi geldi ve uzun zamandır aklımda olan ‘Hakim Bey’ şarkısını yeniden yorumlamak istedim. Hatta o zamanlarda herkes ‘Neden bu kadar Sezen Aksu şarkısı varken bu şarkıyı seçtin?’ diye sordu. Ama ben bu şarkıyı uzun zamandır yeniden yorumlamak istiyordum. Sezen Aksu’ya buradan tekrar teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum” dedi. Erdem, programda şarkıyı seslendirdikten sonra Sezen Aksu’nun kendisine “Bu şarkıyı aslında ben sana yazmışım” dediğini de sözlerine ekledi.

Müzisyenlerin ortak hikayeleri, kahkaha dolu anılar ve çok daha fazlası “Rubato ile Başka Şarkı” programıyla ekrana geliyor. Mehmet Erdem’in konuk olduğu “Rubato ile Başka Şarkı” 25 Kasım Cumartesi 21.00’de Kral Pop TV’de.

Önceki ve Sonraki Haberler