Mehmet erdem’e izmir’de sevgi seli

Mehmet erdem’e izmir’de sevgi seli

Mehmet Erdem Yeni Albümünün Müjdesini İzmir de verdi

A+A-

İzmir Optimum’da yaz boyunca devam eden Cumartesi Konserleri’nde bu kez Mehmet Erdem rüzgarı esti. İzmir Optimum bahçe alanında sahneye çıkan ünlü sanatçı Mehmet Erdem sevenleri ile muhteşem bir konserde buluştu.

"Herkes Aynı Hayatta" "Hiç Konuşmadan" ve "Hepsi Benim Yüzümden" adlı albümleriyle müzik listelerinden düşmeyen Türk pop müziğin yetenekli ismi Mehmet Erdem’in İzmir Optimum’daki mini konserine hayranları büyük ilgi gösterdi. Konser öncesinde Mehmet Erdem’i görebilmek için hayranları İzmir Optimum’a akın etti. Müzik listelerinde zirveye çıkan şarkıları ile sahneye çıkan Mehmet Erdem Optimum ‘da coşkuyu zirveye taşıdı. Binlerce Mehmet Erdem hayranı dillerden düşmeyen şarkıları birlikte seslendirdi.

Mehmet Erdem Yeni Albümünün Müjdesini İzmir Optimum’da Verdi

Konser öncesinde basın mensupları ile sohbet eden Mehmet Erdem, liseyi İzmir’de okuduğu için İzmir ile arasındaki bağın hiç kopmadığını belirtirken ilk imza gününü de beş yıl önce yine İzmir Optimum ’da gerçekleştirdiğini söyledi. Bir saat süren canlı performansında sevilen şarkılarının yanı sıra Türk müziğinin unutulmaz eserlerini kendi üslubu ile yorumlayan Mehmet Erdem dinleyenlerden tam not aldı. Hayranlarıyla selfie çektirerek bu güzel konser anılarını ölümsüzleştiren ünlü sanatçı konserinde önümüzdeki günlerde çıkarmayı planladığı yeni albümünün müjdesini de verdi.

Önceki ve Sonraki Haberler